GMG Konveyörlü Fırın COG-61090 Gazlı
0.0 Puan - 0 Yorum Yap
Marka
GMG
Stok Kodu
COG-61090
Hazırlık Süresi
14 - 21 İş Günü
Fiyat
496.641,53 TL + KDV
*61.583,55 TL den başlayan taksitlerle!
595.969,84 TL
Havale
( %3,00 havale indirimi)
Sepete Ekle Teklif Al
5000 TL ve üzeri ücretsiz kargo!
  • 400 ila 810 mm (16-32 inç) arasında zincir genişliği
  • Konveyör hızı ve sıcaklığı için dijital ekran
Model COG-61090 GAZ
Bant Genişliği 610 mm (24 inch)
Pişirme Odası Boyutu 655 x 915 x 87mm
Toplam Güç Elektrik (20kW) ya da Doğal Gaz (15kW)