Empero Setüstü Ekmek Dilimleme Makinesi 13 mm EMP.3004-13
0.0 Puan - 0 Yorum Yap
Marka
Stok Kodu
EMP.3004-13
Fiyat
50.996,56 TL + KDV
*6.323,57 TL den başlayan taksitlerle!
61.195,87 TL
Havale
( %3,00 havale indirimi)
Sepete Ekle Teklif Al
5000 TL ve üzeri ücretsiz kargo!
EKMEK DİLİMLEME MAKİNESİ
- 0,37 kW 1400 D/Dk 220V motor gücü.