x
Sıralama seçin
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Waffle Makinesi Çeşitleri

Waffle, Belçika'da ortaya çıkan bir hamur tatlısıdır. Genel olarak yumurta, şeker, yağ, süt, un, vanilya ve kabartma tozu malzemelerinin ölçüsüne göre birleşmesiyle ortaya çıkan waffle hamuru, özel makinelerde pişirilir. Belçika usulü waffle genelde kare şekilli, iri gözenekli olmaktadır. Ancak çiçek şeklinde olan, küçük gözeneklere sahip şekilli wafflelar da son derece yaygındır. Özellikle ev tipi waffle makinelerinde bu çiçek şekli çok yaygındır.

Waffle'ın en can alıcı kısmı ise kuşkusuz üstünü süsleyen malzemelerdir. Krem şanti, çikolata, taze meyveler ve şekerlemelerle süslenen wafflelar, pek çok kişinin favori tatlısıdır. Ülkemizde de hem kafelerde hem de sokak stantlarında son derece popüler olan waffleların satış kısmında bulunmak istiyorsanız, endüstriyel mutfak malzemeleri için doğru adrestesiniz.

Sanayi Tipi Waffle Makinesi Modelleri

İşletmeniz için sunduğumuz sanayi tipi waffle makineleri ile müşterilerinize hızlı ve başarılı servisler yapabilirsiniz. Hem kare hem de çiçek desenli wafflelar yapabilmeniz için iki modele de yer verdik. Hatta ikisini aynı anda yapabileceğiniz tek bir makine bile bulunuyor. Remta waffle makinesi çiftli seçeneğiyle işletmeniz için uygun fiyatlı bir seçim olacaktır.

Sanayi tipi waffle makinelerinin amacı kısa sürede daha fazla ürün çıkarmaktır. Bu sebeple daha çabuk ısınan ve daha çabuk pişiren makineler sanayide kullanılmaktadır.  Yoğun bir işletmeye sahipseniz iki makine birden almaktansa çiftli bir makine de alabilirsiniz. Aynı anda 4 tane kare waffle pişirebilen Remta waffle makinesi, size hızlı bir çözüm sunacaktır.

Kare waffle yerine çiçek şekilli waffle tercih ediyorsanız İnoksan ve Dualit markalarının çiftli, çiçek waffle makineleri sizin için ideal olacaktır. Birbirinden ayrı da yönetilebilen bu çiftli makinelerde waffle hamurunu aynı anda dökmek zorunda değilsiniz.

Klasik waffle çeşitleri çiçek ve kareden ibaret olsa da son zamanlarda çubuk waffle ve çam tipi wafflelar da  popülerleşmeye başladı. Çubuklu, çam model waffle satmak istiyorsanız İnoksan çam model waffle makinesi pratik bir çözüm olacaktır.

Farklı Çeşitler İçin Endüstriyel Çözümler

Waffle, ülkemizde senelerden beri var olan bir tatlı. Bu kadar popüler olunca waffle gibi hazırlanabilen bubble pankekler de devreye girdi. Bubble pankekler de aşağı yukarı aynı waffle hamurundan hazırlanıyor. Normal pankeklere göre çok daha minik olan bubble pankekler, aynı waffle gibi çikolata, krem şanti ve taze meyvelerle süslenir.

Bubble pankek porsiyonunda ortalama 15 tane bulunur. Dolayısıyla hızlı bir çözüm bubble pankek satıyorsanız çok daha önemlidir. Remta'nın bubble pankek makineleri yapışmaz, hızlıdır ve kullanımı kolaydır.

İşletmeniz için farklı tatlılar düşünüyorsanız sizler için de çeşitli önerilerimiz mevcut. Tartolet ve donut makineleri ile farklı atlar hazırlayıp, müşterilerinize hızlı bir şekilde sunabilirsiniz.

Dondurma satışı yapmak istiyorsanız son zamanlarda el yapımı kornetlerin çok popüler olduğunu hatırlatmak isteriz. Siz de Remta kornet pişirici ile kendi kornetlerinizi hızlıca hazırlayabilirsiniz.

Sanayi Tipi Waffle Makinesi Fiyatları

Sanayi tipi waffle makinelerinde sizler için uygun fyatlı, pratik çözümler sunmak için buradayız. Endüstriyel waffle makinesi çeşitlerimizde fiyatlandırmalar genel olarak makinenin büyüklüğüne ve işlevselliğine göre değişiyor. Büyük, aynı anda 4 waffle çıkarabilen bir makine elbette tek bir waffle çıkarabilen bir makineye göre daha pahalı olacaktır.

Waffleların büyüklüğü ve küçüklüğü de makine fiyatlarını etkileyecektir. Örneğin diğerlerine göre daha küçük olan çubuk waffleların makineleri büyüklere göre daha uygun olabilir.

Cafemutfak.com olarak işletmenize sağladığımız tüm waffle makinelerinde kalite ve uygun fiyatı hedefliyoruz. Gönül rahatlığıyla, müşterilerinize hizmet verin diye hızlı, pratik ve en önemlisi sizi yarı yolda bırakmayacak önerilerle yanınızdayız.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.