x
Sıralama seçin
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Turbo Fırın Modelleri

Konveksiyonel fırınlar, kombi fırınlar, turbo fırın modelleri… Endüstriyel mutfakların olmazsa olmaz ekipmanlarından biri de fırınlardır. Fırınlar, işlevselliği, kapasitesi, haznesi gibi hangi işlemler için  kullanacağı baz alınarak tasarlanmış, bu kriterlere göre seçeneklendirilmiştir.

Özellikle yoğunluğu fazla olan profesyonel mutfaklarda, diğer pişiricilere ek olarak temin edebileceğiniz turbo fırınlar, yoğunluğu ve servis sayısı fazla olan işletmelerde oldukça destekleyici ürünler olarak da tercih edilebilirler. Fırınlar, ocaklar, soğutucular, mikrodalga fırınlar, piliç çevirme makineleri gibi pek çok kategoride, aradığınız her modele kolaylıkla ulaşabileceğiniz, cazip fiyatları ve çeşit çeşit fırın markaları ile Cafe Mutfak, tüm profesyonel mutfak işletmecilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Özellikle turbo fırında sunulan farklı model ve markalarla, mutfaklarınızda kaliteli lezzetler sunabilme fırsatını yakalamaktasınız.

Turbo Fırın Nedir?

Turbo fırın, fırının içinde bulunan fan ve arka kısımda tasarlanan ısıtıcı ile modellendirilmiş fırınlardır. Turbo fırınlar içerisinde bulunan fan, fırın içinin eşit derecede ısınmasını ve böylece eşit dağılan ısı sayesinde lezzetli yemekler elde etmeyi sağlamaktadır. İçeride bulunan fanın eşit derecede ısı yayması sonucunda, turbo fırınlar, diğer fırınlara nazaran birden fazla yemeği aynı anda ve eşit ısı ile pişirebilme imkânını sağlamaktadır.

Turbo Fırınların Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel mutfaklarda sıklıkla kullanılan turbo fanlı fırınlar, tercih ettiğinizde, bu fırınları turbo olarak kullanmak istiyorsanız, pişirme öncesi fırını ısıtmanıza gerek olmayacaktır. Turbo fırınlarda bulunan fan sayesinde, fırın içerisi eşit derecede ısınacaktır. Böylece pişirilen besin eşit bir ısı dağılımı ile eşit olarak pişirilecektir. Turbo fırınlar, alt üst pişirme süresini çok daha kısa bir sürede yapmaktadır. Pişirme sırasında koku yapan yağ zerrecikleri, fırının içinde sirküle edilen havaya karışır ve arka kısımda yanan ısıtıcıya yapışarak yanar. Böylece oluşabilecek kötü kokuların önüne geçilmiş olur. Ayrıca bu tip fırınlarda ızgara yapma özelliği de bulunmaktadır. Özellikle büyük mutfaklarınız için tercih edebileceğiniz turbo fırın seçenekleri için Cafe Mutfak farklı markaları ile sizleri karşılamaktadır.  

Cafe Mutfak’ta Tercih Edebileceğiniz Turbo Fırın Markaları Nelerdir?

Kategorideki markalara göre ve özelliklere göre farklı tercihlerde bulunabileceğiniz turbo fırınları, Cafe Mutfak’ta bulabilirsiniz. Pratica Chef Expres turbo fırın, Pratica Copa Express single Mag hızlı pişirme fırını, Manumaster Turbo Fırın, Katalizatörlü Manumester turbo fırın, Manumaster Katalitazörsüz turbo fırın gibi kategorideki markalara göre pek çok farklı modelleri ile işletmelerinizde daha seri servis imkânı sağlayacak olan bu ürünleri tercih edebilirsiniz.

Turbo Fırın Özellikleri Nelerdir?

Eşit ısıyla, daha kısa sürede ve farklı yemekleri aynı anda pişirebilme özelliği sayesinde, daha kısa zamanda daha fazla servis çıkarma imkânı sunan turbo fırınlar, şu özelliklere sahiptir:

  • Dokunmatik ekran ve programlama ara yüzü,
  • Kızıl ötesi ısıtma
  • Katolitik konvektör ile davlumbazsız pişirme
  • Donuk ürünleri kısa sürede çözdürebilme
  • 4 kademeli pişirme olanağı
  • Sinyal veren ve temizlenebilen hava filtresi
  • Gıdanın nemini kaybetmeden pişirme özelliği
  • Izgara pişirme özelliği
  • 34lt, 21lt gibi kapasite ile beraber 18lt kapasite
  • Klasik pişirme süresinden 5 kat daha hızlı pişirme özelliği… gibi daha pek çok özelliklerle zamandan tasarruf etme imkânı ile mutfaklarınızda harika lezzetler, elde edebilirsiniz.

Turbo Fırınların Fiyat Değeri Nedir?

Cafe Mutfak, turbo fırın seçenekleri geniş haznesi, 34lt, 21lt gibi kapasitelerle tasarlanmakla beraber, 18lt gibi daha küçük haznelerle de tasarlanan turbo mini fırın modelleri de profesyonel mutfakların tercih ettiği seçeneklerdendir. Turbo fırın fiyatları ile en iyi ve ideal turbo fırın modellerine Cafe Mutfak ile ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.