x
Sıralama seçin
Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Tezgâh Altı Bulaşık Makinesi 

Gıda üretimi yapan bir endüstriyel işletmenin ve gıda satışını küçük çaplı olarak devam ettiren firmaların endüstriyel mutfak ekipmanlarına ihtiyaç duyduğu malumunuz. Fakat bu hazırlık ekipmanları ve makineleri yanında kirlenen tabak, bardak, kaşık, çatal ve bıçak gibi ürünlerin yıkanıp bir sonraki servis için temiz ve hijyenik hale getirilmesi de profesyonel mutfaklarda bir gereklilik. Bunun için ise profesyonel bulaşık makineleri ve ekipmanları kullanılmakta.

Bulaşık yıkamak özellikle geniş kitlelere hizmet veren işletmelerde su maliyeti açısından büyük bir yük ve çalışanların ciddi bir zaman ve gereğinden fazla bir emek kaybetmesi anlamına geliyor. Bu durumun önüne geçmek için ise en pratik çözüm endüstriyel tezgâh altı bulaşık makinesi çeşitlerini edinmek oluyor. Ankastre modelleri de bulunan set altı bulaşık makinesi çeşitleri kolay kullanımı ve pratikliği nedeniyle tercih ediliyor. Tezgah altına, lavabo altına ya da set altına yerleştirildiği için bu bulaşık makineleri yerden tasarruf edilmesini de sağlıyor.

Set altı bulaşık makinesi ya da lavabo altı bulaşık makinesi olarak da adlandırılan tezgâh altı bulaşık makinesi farklı markalar tarafından üretilen birçok değişik özelliklere sahip modeli ile Cafe Mutfak’ta. Avantajlı tezgâh altı bulaşık makinesi fiyatları ile sizlere en iyi markaların ürünlerini sunan Cafe Mutfak’ta Electrolux tezgâh altı bulaşık makinesi modelleri ile Winterhalter, İnoksan, Portabianco ve Empero set altı bulaşık makinesi, Classseq, SmegHobart tezgâh altı bulaşık makinesi ve Öztiryakiler bulaşık makinesi çeşitlerini de bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.