x
Sıralama seçin
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Temizlik ve Hijyen Ürünleri

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan makineler, endüstriyel temizlik ürünleri, dezenfekte grupları, tabaklar kadar mühim olan ve hatta çok daha fazla önem arz eden, sunulan işin en önemli boyutu elbette hijyen boyutudur. Bu hem çalışan olarak sizleri huzurlu kılan hem güvenilirliğinizi kanıtladığınız bir alandır. Hijyen koşullarını sağlarken, kullanılacak olan hijyenik ürünlerin kalitesine özen gösterilmesi gerekmektedir. Endüstriyel temizlik ürünleri, her türlü hijyeni sağlayabileceğiniz, deterjan, dezenfektan araçları gibi farklı pek çok ekipmanı içerisinde bulunduran bir kategoridir.

Endüstriyel Temizlik Ürünü Nedir?

Endüstriyel mutfaklarda, okullarda, büyük yurtlarda, otellerde, kısacası sayı çoğunluğunun bulunduğu ve sürekli hijyen gerektiren alanlarda kullanılmak üzere hazırlanan, daha ağır kilogram ve litrelerle tasarlanan, hijyeni sağlamak için kullanılan ürünlere endüstriyel temizlik ürünü denilmektedir.  Bu ürünler, hijyeni sağlamak, kullanılan ekipmanların daha temiz ve özenli kullanılmasını sağlamasının yanı sıra makinelerin, kullanılan araç gereçlerin kullanım ömrünü de uzatabilme fırsatı sunan temizlik ürünleridir. Temizlik ürünü kategorisi içinde, mutfak temizlik malzemeleri olarak da bilinen kireç çözücüler, parlatıcılar, endüstriyel deterjanlar, çöp poşetleri, sabun, dezenfektan gibi pek çok malzemeyi kapsayan ürünleri saymak gerekmektedir. Yaşadığımız alanın hijyeni ne derece önemli ise günün çoğunluğunu geçirdiğimiz iş yerleri, lezzetli yemekleri, sıcak kahveleri tükettiğimiz işletmelerin mutfakları da o denli hijyen olmalıdır. Elbette bu hijyeni yüksek kaliteli ürünler ile sağlamak en tabii sonuçtur. Cafe Mutfak sağlık koşullarını da gözeterek, güçlü temizlik koşullarını sağlayabileceğiniz bu kategoride pek çok ürünü sizlere sunmaktadır. Hem sağlıklı hem leziz yemekler için gerekli olan ve endüstriyel mutfaklarda mutlaka bulunması gereken, 10 litreden 50 litreye kadar işlevsel olan yağ ayırıcı makineleri, daha lezzetli içimler için makinelerinizi temizlemekte kullanabileceğiniz kahve değirmeni, espresso makinesi temizleme deterjanları, İnoksan kombi fırın deterjanı, ayaklı ya da dirsekli dezenfektan istasyonları gibi pek çok ürünü Cafe Mutfak ile temin edebilirsiniz. Bununla beraber, el ve cilt dezenfektanları, el yıkama eviyeleri, duvara monte ön yıkama duşu, 3 kg parlatıcı haznesi ile uzun süre performans sağlayabileceğiniz çatal bıçak parlatma makineleri, sıvı ya da tablet profesyonel bulaşık makinesi deterjanları, kazan yıkama makineleri gibi Cafe Mutfak hijyenik ürün kategorisindeki bu ürünler ile işletmelerinizde hijyen adına en yüksek performansı sağlamanız mümkün.

Endüstriyel Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Hijyenin mühim olduğu alanlarda olduğu gibi endüstriyel mutfaklar olarak bilinen sanayi tipi mutfaklarda da temizlik malzemeleri, sunulan hizmetin niteliği, kalitesi açısından önem arz etmektedir. Temizlik ürünlerinde aranılan ürün kalitesi, içeriği, temizleme potansiyeli gibi değerlerle tercihte bulunmak gerekir. Sanayi tipi temizlik ürünleri: bulaşık makinesi parlatıcısı,  bulaşık makinesi deterjanı, kahve değirmeni temizleme tozu, kombi fırın deterjanı, lavabo temizleyicileri, lavabo açıcılar, yüzey temizleyiciler gibi malzemeler, mutfak temizlik ürünleri arasında yer alan önemli malzemelerdendir. Cafe Mutfak, Empero elektrikli mobil dezenfektan istasyonu gibi, ayaktan kumandalı mobil el yıkama evyesi, 7000 adet kapasitesi ile çatal bıçak parlatıcı makinesi, bulaşık makineleri gibi pek çok hijyen ekipmanlarının tamamlayıcısı olan ve güvenle tercih edebileceğiniz, tablet makine temizlik deterjanı, makine parlatıcı deterjanı, makine deterjanı gibi pek çok temizlik malzemesini sizlerle buluşturmaktadır.  

Endüstriyel Deterjan Ne Demektir?

Sanayi tipi, hijyen ve temizlik gerektiren tüm alanlarda kullanılan, pek çok malzeme gibi, endüstriyel deterjanlar da günlük, evlerde kullanılan ürünlerden farklı olarak paketleme ve ağırlığa sahip olan deterjanlardır. Genellikle 10, 20, 30 kilogram ya da litre şeklinde paketlenen bu ürünler endüstriyel kullanım alanlarında hijyen detayı için elzem malzemelerdendir. Tüm sanayi tipi temizlik ürünlerinde olduğu gibi deterjanlar da içerik olarak sağlığa zarar vermeyen, güçlü temizlik formülüne sahip ürünlerdir. Cafe Mutfak bu tarz temizlik ürünleri kategorisinde güvenle tercih edebileceğiniz seçenekleri ile sizlere doğru tercih fırsatını sunmaktadır.

Endüstriyel Temizlik Ürünleri Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Endüstriyel temizlik malzemeleri dikkat gerektiren bazı detaylarla tercih edilmelidir. Endüstriyel temizlik ürünleri tercih ederken:

  • Öncelikle tercih ettiğiniz ürünlerin ambalajını incelemelisiniz. Ambalaj üzerinde mutlaka marka ve firma adı, seri numarası, kullanım talimatı gibi önemli detaylara dikkat ederek tercihlerde bunmalısınız.
  • Ambalajlarda ağırlık miktarı, temizleme kapasitesi, üretim ve tüketim aralığı, ürün fiyatı gibi pek çok değer göz önünde bulundurularak tercihlerde bulunmalısınız.

Cafe Mutfak profesyonel temizlik malzemeleri kategorisinde yer alan pek çok malzeme ve ekipmanı sağlarken, endüstriyel temizlik malzemesi fiyatları konusunda da bütçenizi zorlamayan, ekonomik alışverişler gerçekleştirmenizi sağlıyor. Hem kârlı hem güvenli alışverişin rahatlığını tecrübe edeceksiniz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.