x
Sık Sorulan Sorular
 • Ürünler ile ilgili detaylı bilgiye nereden ulaşabilirim?

  İletişim numaramızdan veya iletişim kanallarımızdan istediğiniz zaman sorularınızı uzman destek ekibimize iletebilirsiniz. Merak ettiğiniz tüm sorularınıza en kısa sürede cevap vermekteyiz.

  İletişim numaramız: 0850 220 5 234

  Whatsapp : 532 412 94 51

  e-mail: info@cafemutfak.com

 • Cafemutfak.com'a nasıl üye olurum?

  Web sitemize üye olmak için anasayfamızda yer alan Üye OL butonuna tıklamanız gerekir. Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim, hizmet ve ulaşım problemleri oluşmaması açısından çok önemlidir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.

 • Şifremi unuttum / bilmiyorum

  Şifrenizi unuttuysanız veya bilmiyorsanız şifre yenileme e-postası ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. Anasayfada yer alan üye girişi butonunu kullanarak, açılan pencerede Şifremi Unuttum butonuna tıklamanız gerekir. Dilerseniz şifrenizi yenilemek için aşağıdaki linki kullanabilir veya 0850 220 5 234 numaralı müşteri hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

  https://www.cafemutfak.com/uye-sifre-hatirlat

 • Yeni üyelerinize bir indiriminiz / hediye çekiniz var mı?

  Yeni üye olan ve sipariş veren müşterilerimize bir defaya kullanılmak üzere 10.000 TL üzeri alışverilşerde 100 TL'lik bir indirim tanımlıyoruz. 

 • Üyeliğimi iptal etmek istiyorum ne yapabilirim?

  Üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırma hakkına sahipsiniz. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için, üye olduğunuz mail adresinden destek@cafemutfak.com adresine mail göndermeniz ve üyelik iptal talebinde bulunmanız gerekir.

 • Garanti bilgileri nelerdir? Garantili ürünler kim tarafından onarılmaktadır?

  Sitemizden satın aldığınız ürünlerin garantisi bulunmaktadır. Satışa sunduğumuz tüm ürünler ithalatçı veya imalatçı firma garantisi altındadır. Tamir işlemleri garanti veren firma yetkili servisleri tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası veya garanti belgesi ile birlikte, garanti belgesinden ya da kullanım kılavuzundan ulaşabileceğiniz size en yakın yetkili servisi arayarak, garanti kapsamında tamir veya değişim yaptırabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.