x

Sıralama seçin
Toplam 48 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Sebze Doğrama Makinesi Çeşitleri

Sebze doğrama makinesi saatlerce süren; soyma, doğrama ve dilimleme gibi işlemleri kısa sürede gerçekleştiren ve bu sayede zaman kaybını önleyen ürünlerdir. Sebze doğrama makinesi belirli bir sebze türüne özel olarak üretilebileceği gibi farklı sebzeleri aynı anda doğrayabilecek nitelikte de olabilir. Profesyonel sebze doğrama makineleri her türlü sebzeleri doğramak için kullanılır. Her bir makinenin saatlik doğrama kapasitesi birbirinden farklıdır. Bu nedenle servis kapasitesi göz önünde bulundurularak doğru sebze doğrama makinesine karar verilmelidir.

Kararınız için konuyla alakalı uzman ekibimiz size yardımcı olacaktır. En avantajlı sebze doğrama makinesi fiyatları ve uygun taksit seçenekleri ile CafeMutfak'ta. Ayrıntılı bilgi için +90 850 307 0 300 veya +90 532 412 94 51 numaralı telefonlardan bize ulaşabilir, info@cafemutfak.com mail adresine mail gönderebilirsiniz.

Endüstriyel Sebze Doğrama Makineleri Özellikleri Nelerdir?

Sebze doğrama makinesi çeşitlerinde öne çıkan markalar; Robot Coupe, Sammic, Emperoİnoksan, Bosfor ve Boğaziçi  olarak sıralanabilir. Hazırlık ekipmanları arasında önemli bir ihtiyacı karşılayan bu ürünler, kaliteli bir yapıya sahip olmalıdır. Robot Coupe sebze doğrama makinesi ihtiyacınıza göre disk modelleriyle çok sayıda disk çeşidi olduğu için son derece avantajlı ve kalitelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.