x
İnoksan ürünlerinde sepete ek %5 indirim
Sıralama seçin
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Sebze Doğrama Makineleri

Endüstriyel sebze doğrama makinesi saatlerce süren; soyma, doğrama ve dilimleme gibi işlemleri kısa sürede gerçekleştiren ve bu sayede zaman kaybını önleyen ürünlerdir. Sebze doğrama makinesi belirli bir sebze türüne özel olarak üretilebileceği gibi farklı sebzeleri aynı anda doğrayabilecek nitelikte de olabilir. Endüstriyel mutfak doğrayıcı makineler en çok domates, soğan, patates, kabak gibi sert yapıda olan sebzeleri doğramak için kullanılır. Her bir makinenin saatlik doğrama kapasitesi birbirinden farklıdır. Bu nedenle servis kapasitesi göz önünde bulundurularak doğru sebze kesme makinesine karar verilmelidir.

Endüstriyel Sebze Doğrama Makineleri Özellikleri Nelerdir?

Sebze dilimleme makinesi çeşitlerinde öne çıkan markalar; Empero, Sammic ve Robot Coupe olarak sıralanabilir. Hazırlık ekipmanları ve makineleri arasında önemli bir ihtiyacı karşılayan bu ürünler, kaliteli bir yapıya sahip olmalıdır. Robot Coupe sebze doğrama makinesi modellerinde çok sayıda disk çeşidi olduğu için son derece avantajlıdır. Örneğin; CL 50 modeli şu özelliklere sahiptir:

  • 2 ve 5 mm genişliğinde dilimleyici
  • 2 ve 5 mm genişliğinde rendeleyici
  • Farklı ebatlarda kübik kesme ve doğrama bıçakları

Empero sebze parçalama makinesi ise saatte 300 kg sebze doğrama kabiliyetine sahip modelleri ile otellerin, fabrika yemekhanelerinin ve en büyük restoranların ihtiyacını karşılamaktadır. Set üstü sebze doğrama makinesi gibi kompakt modeller de küçük işletmelerin her zaman yardımına koşar. Sebze çekme makinesi modellerinin yanı sıra sebze yıkama makineleri, domates doğrama robotu ile de hazırlık sürecini daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Cafemutfak.com'da birbirinden farklı ürünleri hemen keşfedebilirsiniz!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.