x

Sıralama seçin
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Portakal Sıkma Makineleri

Portakal suyu, kafelerde ve kahvaltı servisi veren yerlerde en gözde soğuk içeceklerin başında gelir. Bu nedenle sıkım işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiren portakal sıkma aleti çeşitleri arasından uygun bir model satın alınmalıdır. İçecek ekipman ve makineleri arasında yer alan portakal suyu sıkma makinesinin birçok farklı çeşidi vardır. Manuel presleme yöntemiyle çalışan narenciye sıkma makinesi çeşitleri olduğu gibi otomatik olarak sıkma işlemini gerçekleştirenler de bulunur.

Hangi modeli tercih edeceğinize firmanızın işleyişine ve müşterilerinizin talebine göre karar verebilirsiniz. Müşteri kapasiteniz fazlaysa yüksek kapasiteli bir portakal sıkacağı makinesi almanızda fayda var. Daha az kişiye hizmet veren işletmelerde ise düşük kapasiteli elektrikli portakal sıkma makinesi tercih edilebilir.

Narenciye Sıkacağı Hangi Meyveleri Sıkar?

Meyve sıkacağı robot kullanılarak portakal, nar, limon, mandalina gibi meyveler sıkılabilir. Katı meyve sıkma fonksiyonuna sahip olan makinelerde ise havuç, elma, ananas gibi meyvelerden en güzel içecekler elde edilebilir. Siz de doğru ürüne CafeMutfak uzmanlığında sahip olmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Portakal Sıkma Makinesi Markaları Nelerdir?

Empero portakal sıkma makinesinde hem kollu hem de otomatik modeller vardır. Remta portakal sıkma makinesi Elagance modeli, küçük-orta ölçekli işletmelerde kullanılabilir yapıdadır. Remta'nın bu ürünüyle saatte yaklaşık 30 litrelik içecek hazırlanabilir.

Cancan portakal sıkma makinesi, depolu ve mobil ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Can can ürünleri, büfe tipi narenciye sıkacağı olarak kullanılabilir. Aynı zamanda portakal sıkma makinası dışında, sebze doğrayıcılar da markanın ürünleri arasındadır. Müşterilerinize farklı alternatifler sunmak için Cancan nar sıkma makinesini de satın alma şansınız vardır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.