x
İnoksan ürünlerinde sepete ek %5 indirim
Sıralama seçin
Toplam 33 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Portakal Sıkma Makineleri

Portakal suyu, kafelerde ve kahvaltı servisi veren yerlerde en gözde soğuk içeceklerin başında gelir. Bu nedenle sıkım işlemini pratik bir şekilde gerçekleştiren portakal sıkma aleti çeşitleri arasından uygun bir model satın alınmalıdır. İçecek ekipman ve makineleri arasında yer alan portakal suyu sıkma makinesinin birçok farklı çeşidi vardır. Manuel presleme yöntemiyle çalışan narenciye sıkma makinesi çeşitleri olduğu gibi otomatik olarak sıkma işlemini gerçekleştirenler de bulunur.

Hangi modeli tercih edeceğinize firmanızın işleyişine ve müşterilerinizin talebine göre karar verebilirsiniz. Müşteri kapasiteniz fazlaysa yüksek kapasiteli bir portakal sıkacağı makinesi almanızda fayda var. Daha az kişiye hizmet veren işletmelerde ise düşük kapasiteli elektrikli portakal sıkma makinesi tercih edilebilir.

Portakal Sıkma Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Farklı markalara ait portakal sıkma makinesi modellerinin üstün özellikleri, zahmetsiz bir kullanım imkânı sunar: Zumex portakal sıkma makinası, dakikada 12 adet portakal sıkabilmesi yönüyle büyük işletmeler için ideal bir üründür. Ürünün bir diğer avantajı da portakalı hiç soymanıza gerek kalmadan doğrudan makineye koyabilme imkânı sunmasıdır. Santos portakal sıkma makinesi modelleri arasında yer alan No:70 adlı ürünün özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Asenkron motor
  • Saatte 50 litre portakal suyu üretimi
  • Portakalı bastırmak için kullanılan kol
  • Paslanmaz çelik panel
  • Eğik gövde tasarımı

Narenciye Sıkacağı Hangi Meyveleri Sıkar?

Meyve sıkacağı robot kullanılarak portakal, nar, limon, mandalina gibi meyveler sıkılabilir. Katı meyve sıkma fonksiyonuna sahip olan makinelerde ise havuç, elma, ananas gibi meyvelerden en güzel içecekler elde edilebilir. Siz de doğru ürüne Cafe Mutfak uzmanlığında sahip olmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Portakal Sıkma Makinesi Markaları Nelerdir?

Empero portakal sıkma makinesinde hem kollu hem de otomatik modeller vardır. Empero, müşteri potansiyeli yüksek firmalar için 18 kg yükleme kapasiteli ve 12 kg besleyici kapasiteli otomatik portakal sıkma makinesi modelleri sunar. Empero ürünlerinin kolay temizlenebilmesi de servis sonrası aşamalarda büyük kolaylık sağlar. Remta portakal sıkma makinesi Elagance modeli, orta ölçekli işletmelerde kullanılabilir yapıdadır. Remta'nın bu ürünüyle saatte yaklaşık 30 litrelik içecek hazırlanabilir.

Cancan portakal sıkma makinesi, depolu ve mobil ürünleri ile geniş bir kullanıcı kitlesine hitap eder. Cancan ürünleri, büfe tipi narenciye sıkacağı olarak kullanılabilir. Aynı zamanda meyve suyu soğutucular da markanın ürünleri arasındadır. Müşterilerinize farklı alternatifler sunmak için Cancan nar sıkma makinesini de satın alma şansınız vardır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.