x
Sıralama seçin
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Pizza Fırınları

Sanayi tipi pizza fırını, pizza zincirlerinin ve yerel işletmelerin ihtiyacına uygun yapı ve ebatlarda üretilir. Her işletmenin günlük servis kapasitesi birbirinden farklıdır. Bu nedenle aynı anda farklı sayıda pizza hazırlayabilen ve farklı özelliklere sahip birçok pizza pişirme fırını modeli vardır. Modeller, gazlı ve elektrikli olacak şekilde sınıflandırılır.

Gazlı pizza fırını farklı güç kaynakları ile çalıştırılabilmesi yönüyle avantajlıdır. LPG ve NG gazlı modellerde güç kaynağı olarak kullanılabilir. Profesyonel mutfak ekipmanları satın alınırken kalite, çok fazla önem verilmesi gereken bir konudur. Fırınlar sürekli kullanılan cihazlar oldukları için arızalanmaya çok fazla meyillidirler. Bu nedenle kaliteli markalara ait endüstriyel pizza fırını çeşitlerini satın alarak avantaj elde edebilirsiniz.

Endüstriyel Pizza Fırınlarının Özellikleri Nelerdir?

Pizza pişirme makinesi çeşitleri marka ve modellerine göre farklı özelliklere sahiptir. Bu noktada bazı markalara ait ürünlerden bahsetmekte fayda var. Empero doğalgazlı pizza fırını çeşitleri arasında tek ya da iki katlı modeller yer alır. Aynı zamanda dijital döner ya da sabit tabanlı, odunlu gibi farklı özellikleri olan Empero endüstriyel mutfak pizza fırını modelleri de vardır. Dijital dönel tabanlı doğalgazlı pizza fırını hem otantik tasarımı hem de üstün özellikleriyle ön plana çıkan modellerden biridir. Ürünün özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Bu üründe kullanımı kolaylaştıran dijital gösterge paneli yer alır.
  • Döner refraktör taban taşı, pişme sürecinin homojen bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.
  • Pizza fırını ölçülerinin 1965x2127x2113 mm olması sayesinde aynı anda 9 pizzayı birden pişirebilir.

Endüstriyel Pizza Fırınları Markaları Nelerdir?

Gazlı ve elektrikli pizza fırını markaları, size en kaliteli ürünleri sunarak uzun süreli kullanım avantajı sağlar. Cafe Mutfak uzmanlarından bilgi alarak Empero ve Atalay markasına ait elektrikli, doğalgazlı pizza fırınları arasından en doğru seçimi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra fırın alt standı seçenekleri de işlerinizi kolaylaştırmak için sayfamızda sizi bekler. En kaliteli ürünlere cazip fiyatlarla sahip olmak, işletmenize en doğru yatırımı yapmak için en doğru adres her zaman Cafe Mutfak’tır. Size özel teklifler, cazip iskontolar ile ihtiyacınız olan tüm fırınlara aynı anda sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.