x
Sıralama seçin
Toplam 696 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Pişirici Ekipmanları

Endüstriyel mutfaklar için profesyonel çözümler gerekir. İşletmenizi gönül rahatlığyla açın, büyütün ve işletin diye, ihtiyacınız olan tüm ürünleri burada bulabilirsiniz. Ne pişirmek isterseniz en hızlı ve en lezzetli yolu bulmanız için tüm ürünlerimizle yanınızdayız.

Ne pişirip satmak istediğinize bağlı olarak değişen endüstriyel mutfak ihtiyaçlarının tüm modellerini burada bulabilirsiniz. Pek çok yemek için ideal olan kuzineler, yemeklerinizi sıcacık tutmaya yarayacak benmari ısıtıcılar, set üstü ocaklar, endüstriyel tencereler, ızgaralar ve dahasına gelin yakından bakalım.

Endüstriyel Kuzine Modelleri

Sobanın kullanıldığı zamanlarda eşsiz bir nimet olan kuzineler, artık tüm modernliği ve kolaylığıyla işletme mutfaklarının baş köşesinde. İster ızgara, ister ocak gözleriyle satın alabileceğiniz kuzinelerin altında da kuzeninenin büyüklüğüne uygun olarak fırın bölmesi de bulunuyor.

Benmari Pişirici Modelleri

Yemekleri, sosları sıcak tutmaya yarayan benmari pişiriciler, özellikle ev yemeği satan yerlerde muhakkak bulunması gereken ekipmanlardandır. Kapasitesine ve bölme sayısına göre fiyatlandırılan benmari pişiriciler, küçük ölçekli işletmelerden, en büyüklerine kadar herkese hitap edecek boyut çeşitliliğiyle Cafemutfak.com'da sizleri bekliyor.

Endüstriyel Set Üstü Ocak Çeşitleri

Set üstü ocaklara evlerden aşinayız ancak endüstriyel ocaklar, ev tipi ocaklardan çok daha farklıdır. Çok daha kuvvetli yanarak, yemekleri çok hızlı pişiren sanayi tipi ocaklar sayesinde müşterileriniz beklemeden siparişlerine kavuşabilecek.

Endüstriyel Fritöz Modelleri

Fritözlerimizi geniş bir çeşitlilikle sizlere sunuyoruz. Gazlı ya da elektrikli tercih edebileceğiniz fritöz modellerimizin, sadece kızartmalar için değil makarna haşlama için de kullanılabilen çeşitleri mevcut. Bazı modeller set üstü kullanılabiliyorken, bazı modeller alttaki dolabı sayesinde bir tezgaha ihtiyaç duymadan da kullanılabiliyor.

İşletmenizin mutfağında size yardımcı olacak, işinizi kolaylaştıracak ürünlerimiz bunlarla sınırlı değil. Endüstriyel ızgara, patates dinlendirme standı, devrilir tava, kaynatma tenceresi ve dahasını tek bir adresten, Cafe Mutfak'tan temin edebilirsiniz. Siz sadece mutfağınız için hangi ürünlere ihtiyacınız olduğuna karar verin, gerisi bizde!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.