x
Sıralama seçin
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.

Pide Lahmacun Fırınları

Pide lahmacun fırını en çok talep gören profesyonel mutfak ekipmanları arasında yer alır. Lahmacun ve pide en uygun fiyatlı fast food tarzı yiyecekler olarak bilinir. Bu durum hem tüketiciye hem de firma sahiplerine avantaj sağlar. Lahmacun fırını olarak piyasada birbirinden farklı olan modeller bulunur. Gazlı ya da elektrikli olarak üretilen lahmacun pide fırını çeşitleri arasından işletme kapasitesine uygun şekilde seçim yapılabilir. Bazı modellerin tabanı taş malzemeden üretilmiştir. Pide ve lahmacun fırını olarak kullanılan ürünlerin iç kısmı ise genellikle paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Ürünlerin emniyet ventilli olması kullanım sırasında gerekli güvenliği sağlar.

Pide Lahmacun Fırını Modelleri Nelerdir?

Doğalgazlı pide fırını, LPG ve NG ile çalışabilir bir yapıda üretilir. Bazı modeller pizza pişirmek için de uygun yapıdadır. Pişirilecek mamulün türüne göre 0/400 °C arasında bir ısı değeri ayarlanmalıdır. Elektrikli pide fırını modellerinde ise rezistans sistemi ile pişirme gerçekleştirilir. Sıcaklık aralığı, genellikle 30-350⁰ C arasındadır. Elektrikli lahmacun fırını modelleri daha az yer kaplar ve üretim kapasiteleri daha azdır. Bu nedenle yoğun bir çalışma temposuna sahip firmalar için bu modeller uygun olmayabilir.

Pide Lahmacun Fırını Markaları Nelerdir?

Empero pide lahmacun fırını çeşitleri, Cafe Mutfak tarafından sizlere sunulur. Marka, gazlı pide ve lahmacun pişirme fırını modelleri ile ön plana çıkar. Empero’nun farklı alanlara özel çözümler sunan ürünleri vardır. Dış kısmı seramik kaplama olan ürünlerde, farklı renk seçeneklerinin olması sayesinde ortamın dizaynına uygun bir seçim yapılabilir. Doğalgazlı lahmacun fırını olarak bu modelleri tercih ettiğiniz takdirde dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz. Eka markasının ise taş tabanlı, nemlendirmeli, elektrikli lahmacun pide fırını modelleri vardır. Konveyörlü bir pide fırını tercih ettiğiniz takdirde servis süreci çok daha kolay hale gelir.

Pide Lahmacun Fırını Fiyatları Ne Kadardır?

Lahmacun fırını fiyatlarında en uygun seçenekleri sunan Cafe Mutfak ile farklı projelerinizi kolayca hayata geçirebilirsiniz. Fiyatların yanı sıra ürün çeşitliliğinin de fazla olması, size ciddi anlamda avantaj sağlar. Pide fırını fiyatlarında size özel iskonto tekliflerimizi öğrenmek için hemen bize ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.