x
Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Sipariş / Kargo
 • Ürün yorumlarına güvenebilir miyim?

  Ürün yorumları siz müşterilerimiz tarafından yazılmaktadır ancak ahlaki kurallara ve Türk dil kurumu'na uygun olmayan yorumlar 48 saat içerisinde ekibimiz tarafından incelenerek silinebilmektedir. Bu yüzden yorum yaparken Türk dil kurumu'nun belirlemiş olduğu okuma ve yazma kurallarına uyarak yorum yapmanızı rica ederiz.

 • Aradığım ürünler kategorilerde çıkmıyor, nasıl bulabilirim?

  Sitemiz içerisinde sayfanın üst kısımında bulabileceğiniz bir arama bölümümüz bulunmaktadır. Bulmak istediğiniz ürünün adını ya da ürün kodunu girmeniz durumunda istediğiniz ürünü bulabilirsiniz.

 • Kargomu teslim alırken ne yapmalıyım?

  Siparişiniz kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda `Hasar Tespit Tutanağı` hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır. Örneğin, `Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır.` gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız. 

  (Örn : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür. )

  Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir.


  Kargo görevlisine tutanağı hazırlatarak ürünü bize ulaştırmanız sonucunda, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.

  ÖNEMLİ :Elinize hasarlı ulaşan ürününüzü size teslimatı yapan kargo firması ile bize göndermelisiniz.

  Sitemizden verdiğiniz siparişinizde bulunan ürünler size ulaştığında kargo görevlisi yanınızdayken isterseniz teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol edebilirsiniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık ya da eksiklik sözkonusu ise kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.
  Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

 • Teslimat adresimi değiştirmek isytiyorum, ne yapmalıyım?

  Siparişlerinizi henüz kargoya teslim etmediysek 0850 220 5 234 numaralı müşteri memnuniyeti destek hattımızdan veya destek@cafemutfak.com mail adresimizden bize ulaşarak değişiklik talep edebilirsiniz.

  Siparişinizi oluştururken teslim alacak kişi adını ayrıca belirtebilirsiniz. Sipariş kargolandıktan sonra adres veya alıcı değişikliği yapılamamaktadır. Adresinize gelecek olan kargo görevlisi kimlik kontrolü yaparak vermiş olduğunuz isme ve adrese teslimat yapacaktır.

 • Siparişim henüz teslim edilmedi, sebebi ne olabilir?

  Cafemutfak.com online profesyonel mutfak ekipmanları alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Satışa sunulan ürünlerimiz bize ait veya firmalara ait depolarda bulunmaktadır. Nadir olsa  da müşterilerimizin aynı ürünü alması söz konusu olabilmektedir ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda müşteri memnuniyeti ekibimiz sizinle email veya telefon yolu iletişimi geçecektir.
  Özel sipariş ürünlerin teslim süreleri farklılık gösterebilir. Bu tür siparişlerin teslimat süreciyle ilgili olarak müşteri memnuniyeti destek ekibimiz sizinle iletişime geçecektir.
  Ürünlerimizi en kısa sürede size ulaştırmak için çalıştığımızı bilmenizi isteriz.

 • Ürünleri nasıl paketliyorsunuz?

  Siparişleriniz, ürünlerin hassasiyetine uygun olarak paketlenmektedir ve orjinal kutularında sevk edilmektedir. Kırılacak ürünler, özel koruyucu kağıt dolgu ve özel naylon hava balonu ile sarılır, ekstra bir koliye konulup sabitlenerek paketlenir. Böylece hassas ürünlerin teslimat sırasında hasar görme olasılığı en az seviyeye indirilir. 

 • Yurt dışına teslimatınız var mı?

  Mevzuata uygun ve e-ihracat kapsamında yurtdışına teslimatımız bulunmaktadır.

 • Kargom elime ulaştı fakat faturam gelmedi, ne yapabilirim?

  Faturanız üye olduğunuz mail adresinize göndermektedir ayrıca fiziki faturanız adresinize posta yolu ile gönderilecektir. Öncelikle mail adresinizi kontrol etmenizi rica ederiz. Mail adresinizde faturanız gelmemiş ise 0850 220 5 234 numaralı müşteri memnuniyeti destek hattımızdan veya destek@cafemutfak.com mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

 • Tedarik zincirinde oluşan problemler nelerdir?

  Eğer siparişinizdeki ürünlerin tedarik aşamasında herhangi bir problem yaşanırsa(ithalatçı firma yanlış stok bilgisi vb.), ürünle ilgili tüm bilgiler mağaza yetkililerimizce sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize gönderilmektedir. Satın aldığınız ürünler en kısa süre içinde size ulaştırılmak üzere kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo firmaları paketleri teslim aldıktan sonra bulunduğunuz bölgeye göre mümkün olan en kısa sürede, adrese teslimat yapılan bölgelerde adresinize, adrese teslimat yapılamayan bölgelerde ilgili kargo şubesine paketleri ulaştırmaktadır

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.