x
İnoksanSosyalMedyaKampanya.jpg (79 KB)
 
LA CIMBALI

LaCimbali M39 Dosatron RE Kahve Makinesi, 3 Gruplu, Tall Cup, Turbosteam

Ürün Kodu : M39.RE DT/3
LA CIMBALI
Fiyat :
252.946,7 TL (KDV Dahil)
KDV Hariç Fiyatı :
214.361,6 TL + KDV
Havale / EFT ile yapılan ödemelerde EKSTRA %-2 İNDİRİM
Havale ile : 247.887,7 TL
Paylaş
Garanti
2 yıl garantili
Garanti
Kargolama Süresi
3-6 iş günü
Teslimat
İade
15 Gün İçinde
İade
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade
 • Yorumlar (0)
 • Kalite ile Diyaloğunuz, Akıllı Çözümler

  Espresso dünyasına ve bu dünyaya özel ihtiyaçlara yönelik tasarlanmış olan La Cimbali M39 RE, daha da gelişerek yepyeni yeni-nesil teknolojiler içeriyor ve böylece performansını ve fonksiyonlarını sonraki adıma taşıyor. Üstelik La cimbali M39 RE, tüm arayüzlerinin telemetri sistemi sayesinde Wi-Fi Kit ile yönetilebilmesine olanak sağlıyor.

  Patentli Grup Teknolojisi

  La Cimbali M39 Dosatron, La Cimbali patentli grup teknolojisi sayesinde şebekeden aldığı soğuk suyu grup başlığından geçirerek hem boyler içerisine suyun tamamen soğuk girmesini engeller, ön ısıtma yapar hem de soğuk su ile grup ısısını düşürüp aşırı ısınmayı engelleyerek kahvenizin yanmasını ve istenmeyen tatları engeller.

  Daha çok seçim, Daha çok başarı

  Barista’nın çıkarabileceği süt bazlı içecek seçeneklerini çoğaltmak ve yüksek kalitede süt kremasını garanti edebilmek için, La Cimbali M39 RE ’yi yeni TURBOSTEAM Milk4 Cold Touch buhar çubuğu ile donattı. Bu sayede baristalar –aynı miktarda süt ile- 4 farklı miktarda krema elde edebiliyorlar: Kremasız sıcak süt, Az kremalı süt, Standard krema ve Bol kremalı süt. Bunlara ek olarak TurboSteam Milk4 buhar çubuğu 4 delikli sistemi sayesinde küçük miktarlardaki sütü de krema yapabilme özelliğine sahiptir. Cold Touch özelliği ile de çalışma esnasında buhar çubukları el yakmaz ve temizliği bir o kadar kolaydır.

  Yeni Tasarım, Yeni Fonksiyonlar

  La Cimbali M39 RE ’nin odağında işlevsellik var. Her yönü ile zarif ve işlevsel tasarımı ile La Cimbali M39 RE, Baristalara her işlemde kontrolü tamamen ele alma fırsatı veriyor; böylece baristalar müşterilerine en üst kaliteyi hızlı, isabetli ve en az hatayla sağlayacak şekilde çalışmaları için gereken imkânı buluyorlar. La Cimbali M39 RE ’nin gövdesi için geliştirilen Yeni bir Mat Siyah tasarımının yanı sıra bu yeni espresso makinesini ön ve arka kısımlarında bulunan satine paslanmaz çelikten hazırlanmış kısımlar süslüyor.

  Bluetooth Bağlantı

  La cimbali M39 RE ’yi Magnum on Demand Touch kahve öğütücüsünde opsiyonel bulunan kit ile kablosuz bağlantı üzerinden eşleştirin ve kahvenizin mükemmel şekilde öğütüldüğünden emin olun. Bluetooth teknolojisi sayesinde M39 RE ve öğütücü arasında sürekli bir iletişim gerçekleşir ve kahvenin en uygun şekilde çıkarılması için gereken tüm kalibrasyonlar, kullanıcı müdahalesine gerek olmadan yapılır. Gün içerisinde her espresso yapımı sonrası bu özellik sayesinde değirmeniniz kendini önceden belirlenmiş reçeteye uygun kahveyi verebilmek için incelik/kalınlık ayarı yapar. Bu sayede mükemmel öğütme ve uygun miktar kullanılarak her defasında aynı kalitede mükemmel espresso hazırlanmış olur.

  USB Veri Aktarımı

  USB girişi sayesinde kullanıcılar bir USB bellek kullanarak verileri tek bir tuşla indirebilir, reçeteleri diğer espresso makinelere aktarabilir ve espresso makinesinin yazılımını güncelleyebilirler.

  Wi-Fİ Kit – Telemetri

  Wi-Fi bağlantısı ile espresso makinesi müşteri hizmetlerine bağlanarak verileri ve istatistikleri paylaşabilir. Bu verilerden yola çıkılarak ihtiyaç duyulduğunda müşteri hizmetlerinden çok hızlı şekilde yanıt alınabilir ve daha kaliteli bir şekilde yardımcı olunması amaçlanır.

  Thermodrive Sistemi

  Thermodrive bir ısı dengesi düzenleme sitemidir ve kullanıcıya demleme ısısını kullanılan kahveye ve talep edilen içeceğe uygun olacak şekilde kontrol etme imkânı sunar. Bu sistem sayesinde her grup başlığının ısısını ayrı ayrı yaralayabilir ve espresso’nuzun tat profilini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca bu özellik sadece teknik ekip tarafından değil Izgara altı vanaları sayesinde kullanıcı tarafından da kolaylıkla ayarlanabilmektedir. Bu sayede grup başlıklarının ısı dengesini kontrol altında tutarsınız ve kahvelerinizin yanmasını engellersiniz.

  Enerji Optimizasyonu

  Smart Boiler akıllı boyler teknolojisi sayesinde boyler içersindeki basınç sabit tutulur, böylece bir yandan enerji tasarrufu yaparken bir yandan da maksimum buhar üretim kapasitesi garantilenmiş olur. Bunun yanısıra özel termal boyler ceketi ile de desteklenir. Akıllı boyler teknolojisi sıcak su ve buhar performansını yükselten, boyler içerisindeki su döngüsünü sağlayan ve mükemmel bir fincan kahvenin temel taşlarından biri olan net ısı dengesini sağlayan gelişmiş bir teknolojidir.

  Enerji Tasarrufu

  Enerji Tasarrufu modu sayesinde boyler basıncı espresso makinesi uzun bir süre kullanılmayacağı zamanlarda düşürülür. Bu özellik barista tarafından OK tuşuna 3 saniye basılı tutmak suretiyle aktifleştirilebilir. Bunun ardından herhangi bir tuşa basmak espresso makinesini 60-90 saniye içerisinde yeniden kullanıma hazır hale getirecektir. Ayrıca Gece boyu Enerji Tasarrufu modu sayesinde makine tam olarak kapatılmadan, rezistansı aktif tutmak sureti ile boyler’i 0.2 bar basınçta tutulabilir.

  Geliştirilmiş Isı Yalıtımı

  La cimbali M39 RE Dosatron’ un boyler’i yüksek yalıtımlama oranına sahip özel bir materyal ile kaplanmıştır. Böylece suyu kaynatmak için gereken enerji azalır ve hem boyler’in hem de rezistansın yıpranması önlenir.

  Ruv Eco Teck

  La cimbali M39 RE’de Cimbali Group patentli özel Ruv eco Teck teknolojisi bulunmaktadır. Ruv eco Teck bir kaplama teknolojisidir ve espresso makinesinin su veya buhar ile temas eden tüm yüzeylerinin özel bir materyal ile kaplanması şeklinde uygulanır. Bu sayede espresso makinesinin servis ettiği içeceklerin içerisine metal parçacıklarının karışması önlenerek maksimum düzeyde besin güvenliği sağlanmış olur.

  TurboSteam Milk4 Could Touch

  Standart TurboSteam modellerinin hava ile karışık buhar püskürtme özelliğine ek olarak, yeni TurboSteam Milk 4 küçük miktarda sütü köpürtmeye veya ısıtmaya yarayan delikli bir ağızlığa sahiptir. Bu ağızlık gıdaya uygun materyallerden üretilmiştir ve kolay sökülebilip takılabilir, böylece ağızlık teknik servise gerek olmadan, barista tarafından kolayca değiştirilebilir. Gıdaya uygun materyal geleneksel çelik buhar çubuklarına kıyasla daha kolay temizlenir. Buhar delikleri çubuğun yan taraflarında bulunur ve bu sayede süt emülsiyon kalitesi yükselir. TurboSteam Milk4, 4 farklı süt hazırlama yöntemine sahiptir be butonlar aracılığı ile ayarlabilir. Ayrıca 5. tuş olan buhar tuşu ile manuel bir buhar çubuğu gibi buhar üretimi sağlanabilir.

  Hijyen Kontrol Altında

  La Cimbali M39 RE Espresso Makinası ‘nın çalışma alanı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve hem otomatik hem de yarı otomatik yıkama sistemine sahiptir. Bu sistem bir tuş aracılığı ile çalıştırılabilir ve arayüz ile yönetilir.

  Güç: 6300 – 7500 W
  Enerji: 380-415V3N~ 50-60Hz
  Grup Sayısı: 3
  Sıcak Su ve Buhar Boyleri: 15 lt.
  Heat Exchanger Kapasitesi: 220 ml. x 3
  Grup Boyler Teknolojisi: Heat Exchanger
  Pompa Tipi: Prinç Pompa
  Akıllı Boyler/Smart Boyler: Var
  ThermoDrive: Var
  Mixed Service Water: Var
  Kazan Isı Yalıtımı ve Kaplama: Var
  Ekstra Isı İzolasyon Kılıfı: Var
  Dokunmatik Ekran: Yok – 5 Butonlu
  Dijital Ekran: Var
  Enerji Tasarrufu ve Eko Modu: Var
  Ruv Eco Teck: Var
  Fincan Isıtıcı: Var – Ayarlanabilir
  Otomatik Yıkama: Var
  Led Aydınlatma: Var
  Telemetri/Uzaktan Kumanda: Opsiyonel
  Usb Girişi Veri Aktarımı: Var
  Bluetooth Bağlantı: Opsiyonel
  Turbosteam Milk4: Var
  Tall Cup / Yüksek Şase: Var
  Sıcak Su Musluğu: Var – Ayarlanabilir
  Buhar Çubuğu: 1 Adet Turbosteam Milk4 el yakmayan fiber kaplamalı buhar çubuğu ve 1 Adet standart buhar çubuğu
  Renk Seçenekleri: Mat Siyah
  Ağırlık: 104 kg.
  Ölçüler: 1055mm x 570mm x 597mm
  Boyutlar(cm)
  :
  1055 x 570 x 597
  Ağırlık(Kg)
  :
  104
-----

PROJE TEKLİF FORMU

Projeli işlerinizde ihtiyaçlarınızı karşışamak adına aşağıdaki formu doldurup bize ilettiğinizde Cafemutfak.com olarak size özel teklifler ve özel iskontolar sunabiliriiz. Formunuz tarafımıza ulaştığında satış ve proje departmanımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Firma Adı
:
Adınız
:
Soyadınız
:
E-Posta
:
Telefon
:
Şehir
:
İlgilendiğiniz Ürünler
:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.