x
İnoksan ürünlerinde sepete ek %5 indirim
Yeni
LA CIMBALI

La Cimbali S15 – CS21 Süper Otomatik Kahve Makinası

Ürün Kodu : D7RMLS9U6999A-1-1
LA CIMBALI
Fiyat :
136.985,5 TL (KDV Dahil)
KDV Hariç Fiyatı :
116.089,4 TL + KDV
Havale / EFT ile yapılan ödemelerde EKSTRA %-2 İNDİRİM
Havale ile : 134.245,8 TL
Paylaş
Garanti
2 yıl garantili
Garanti
Kargolama Süresi
3-6 iş günü
Teslimat
İade
15 Gün İçinde
İade
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat ve İade
 • Yorumlar (0)
 • 1913 ‘ten günümüze gelen LaCimbali ’nin kahve tecrübesi, süper otomatik çalışma prensibi ile La Cimbali S15 de birleşti. La Cimbali S15, barista tecrübesi olmayan insanların kullanabilmesi için tasarlanan esnek, kompakt ve sezgisel bir teknoloji ile donatılan, tam otomatik bir espresso makinesi. La Cimbali S15’in geniş içecek yelpazesi sunan menüsü her müşterinin zevkine hitap eden bir seçenek barındırıyor. Bu özelliği sayesinde La Cimbali S15 hem akaryakıt istasyonları ve oteller gibi yoğunluk barındıran mekânlar hem de mini-marketler, pastaneler veya self servis restoranları gibi küçük işletmeler için idealdir.

  La Cimbali S15 sunduğu birçok içecek kombinasyonuna ve sayısız değişkene rağmen her seferinde aynı sonucu verir: Memnun müşteriler ve memnun işletmeciler.

  Her ihtiyaca uygun bir La Cimbali S15 Vardır

  La Cimbali S15 birçok farklı duruma ve ihtiyaca adapte olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Otel müşterileri için hızlı ve kolay kullanımı ön plana çıkmaktadır. Ofisler için ise hafif oluşu ve az yer kaplayan kompakt tasarımı göze çarpar. Self servis olarak hizmet veren yerler için arayüzün kullanım kolaylığı büyük bir avantajdır. Kafe, pastacı ve self servis restoranlarında ise esnek ve hızlı kullanımı fark yaratmaktadır.

  Kompakt Tasarım

  La Cimbali S15 doğa dostu bir üründür ve bakır, pirinç alaşımı, demir, alüminyum ve çelik gibi geri dönüştürülebilir yüksek kalite malzemelerin doğa dostu plastikler ile bir arada kullanılması ile üretilmiştir.  La Cimbali S15 kompakt tasarımı ile her yerde pratiklik ve kullanışlılık sunarak mükemmeliyet vadediyor. La Cimbali S15 nerede olursa olsun, kaliteli içeceği de beraberinde getiriyor. La Cimbali S15’in yan panelleri yeni kolay açılabilir olarak tasarlanmıştır, ön tarafta ise iç aksamlara erişimi kolaylaştıran tek bir kapak mevcuttur. Sıcak su, buhar ve ana başlıklara bu ön kapaktan erişilebilirdir.

  Kullanım Kolaylığı

  La Cimbali S15’in 7 inç dokunmatik ekranı ve kolay kullanışlı arayüzü ile favori içeceklerinizi isimlerini, ikonlarını ve arka planlarını seçerek düzenlemenize imkân tanıyor. Yüksek çözünürlüklü RGB Led dokunmatik ekran ile ürünlerinizi tanıtabilir video ve başka görsellerle zenginleştirebilirsiniz.

  Çekirdek Kahve Öğütücüleri

  La Cimbali S15’in yeni öğütücüleri 24V güce sahiptir ve 64mm çağında çelik bıçaklar kullanmaktadır. Bu bıçaklar manuel olarak ayarlanabilir ve kolayca erişilebilirler. La Cimbali S15’in öğütücüleri saniyede 2 gr hızında öğütme yapabilirler.

  Yüksek Performans

  La Cimbali S15, üst düzey La Cimbali ‘nin İtalyan kahve kalitesinden hiç ödün vermeden saatte 160 fincana(teorik kapasite) kadar içecek çıkarabilir. Fakat makine ömrü ve sağlığı açısından tavsiye edilen gün günlük 150 fincan içecek alınmasıdır.

  Akıllı Boyler

  La Cimbali S15 2 litre kapasiteye ve 230 ml’lik heat exchanger ‘e sahip bakır bir boyler ile donatılmıştır ve bu boyler Akıllı Boyler teknolojisine sahiptir. Sıcak su ve buharda yüksek performans veren bu boyler yeni hidrolik diyagramı sayesinde S20 ile karşılaştırıldığında hidrolik bağlantılarda %35 tasarruf edilmesini sağlar. Bu boylerin yeni resistans sistemi 2.600W’lıktır. 

  Kahve Grubu

  La Cimbali S15’in yeni güçlendirilmiş metal ve tekno-polimerler ile üretilen kahve grubu özel olarak tasarlandı. Ayrıca Heat Exchanger teknolojisi sayesinde grup başlıklarına gelen su boyler içerisindeki özel bir bölmeden gelerek kahvenizin tadının her defa aynı lezzette olmasını sağlar.

  Süt ve Çikolata Teknolojisi

  La Cimbali S15 sıcak süt kreması yapabilme özelliği sayesinde menünüzü kahve, sıcak çikolata ve sıcak süt kreması kullanarak zenginleştirebilmenizi sağlar. Soğuk sütü kremalaştırıp yumuşak buhar enjekte sistemi sayesinde ısıtılır, böylece fincanda mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu süt kremasının kalitesi elde hazırlanmışçasına yüksektir ve her seferinde aynı kalitede üretilir. Süt sisteminin temizliği ise AWS sistemi tarafından otomatik olarak gerçekleştirilir.

  İnternet Bağlantısı

  La Cimbali S15’in entegre Wi-Fi sistemi çift yönlü telemetri tekniği ile hem bilgi gönderebilme hem de komut kabul edebilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde kullanıcı günlük olarak kaç adet içecek yapıldığını, su filtresi kullanım durumunu, günlük gerekli bakımları, arızaları ve benzer bir çok göstergeyi kolaylıkla görüntüleyebilir. Ayrıca La Cimbali S15, akıllı telefonlar için tasarlanmış olan Cup4You uygulaması ile iletişime geçebilir ve böylece cihaza temas etme ihtiyacını ortadan kaldırarak, kolay ve hızlı bir şekilde sipariş alabilir.

  Çevreci Makina

  S15’in tasarımında doğa dostu yaklaşımlar ön planda tutulmuş, ve cihazda kullanılan LED ışıklar bile düşük enerji tüketimine sahip modellerden seçilmiştir

  S15’i doğa dostu yapan bir diğer özelliği ise haftanın her günü için ayrı ayrı planlanabilen ve boyler’deki sıcaklık ve basıncı düşürmek suretiyle enerjiden tasarruf edilmesini sağlayan enerji tasarrufu modudur. Bu mod işlemde iken dahi cihaz ihtiyaç halinde tam performans çalışma kapasitesine hızlıca döner ve hizmet kalitesinden ödün vermez. Üstelik S15’in izolasyon kılıfı sayesinde enerji tasarrufu bu mod aktif değilken bile devam eder.

  Ruv Eco Tech

  Ruv Eco Tech kaplama teknolojisi La Cimbali ’nin patentli teknolojilerinden biridir. La Cimbali ürettiği her espresso makinesinde bu teknolojiyi kullanır. Bu kaplama makinede suyun temas ettiği her bir metal parça özel bir kaplama ile kaplanır. Bu sayede makinanın espresso yapımı aşamasında orta ve uzun vadede suya yapacağı metal salınımı sıfır seviyesine iner. Düzenli olarak kahve içen insanların vücudunda metal yoğunluğu artar. Bu metal salınımından dolayı sağlık problemleri oluşabilir. La Cimbali S15 bu sorunu da ortadan kaldırmaktadır.

  Tavsiye Edilen Kapasite: 150 fincan/gün
  Teorik Kapasite: 160 fincan/saat
  Menü İçecek Kapasitesi: 96 İçecek
  Boyler: 1 Adet + 1 Heat-Exchanger 0.23 L
  Boyler Kapasitesi: 2 Lt.
  Değirmenler: 2 Adet
  Otomatik değirmen kalibrasyonu : Yok
  Bıçak çapı ve cinsi: 64mm Flat/Düz Çelik
  Değirmen Kapasitesi: 2x 0,65 Kg.
  Toz içecek haznesi : Var – 2 Adet(0,59+0,37 Kg.)
  Hareketli Grup Başlığı: Otomatik
  Dokunmatik Ekran: Var – 7 inç.
  RGB Led Aydınlatma: Var
  Smart Boyler: Var
  Otomatik süt köpürtme sistemi: Var
  Soğuk Süt Kreması: Yok
  Otomatik Yıkama: Var
  Ruv Eco Teck: Var
  Eko Mod: Var
  Buhar çubuğu: Yok
  Sıcak Su Musluğu: Var
  Ödeme Modülü Entegre: Var
  Cup4You: Var
  Telemetri: Var
  Wifi Kit: Var
  Bluetooth: Var
  Renk: Siyah Paslanmaz
  Güç: 2,7 – 3,1 Kw. Monofaze
  Ölçüler: 350mm x 605mm x 715mm
  Ağırlık: 49 Kg.
  Boyutlar(cm)
  :
  350 x 715 x 605
  Ağırlık(Kg)
  :
  49

PROJE TEKLİF FORMU

Projeli işlerinizde ihtiyaçlarınızı karşışamak adına aşağıdaki formu doldurup bize ilettiğinizde Cafemutfak.com olarak size özel teklifler ve özel iskontolar sunabiliriiz. Formunuz tarafımıza ulaştığında satış ve proje departmanımız sizinle iletişime geçeceklerdir.

Firma Adı
:
Adınız
:
Soyadınız
:
E-Posta
:
Telefon
:
Şehir
:
İlgilendiğiniz Ürünler
:
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.