x
Sıralama seçin
REMTA - Remta KR1 Krep Pişirici
Remta KR1 Krep Pişirici
3.039,0 TL
Stokta Yok
Toplam 11 ürün görüntüleniyor.

Elektrikli Krep Pişirme Makinesi Modelleri

Krep, kahvaltıların vazgeçilmezleri arasındadır. Kahvaltılarda ekmeğin yerini alan krep yöresel olarak farklı isimlendirilmektedir. Akıtma, cızlama veya cızlak gibi isimler verilen krep en lezzetli hamur işlerinin başında gelmektedir. Krebin tercih edilmesinin en önemli nedenlerin biri de hem tatlı severlere hem de tuzlu severlere hitap etmesidir. Bu nedenle özellikle kahvaltı servisi yapan işletmelerde sanayi tipi krep makinesi modelleri sıklıkla tercih edilmektedir.

İşletmelerin en çok ihtiyaç duydukları makinelerin başında sanayi tipi krep makineleri gelmektedir. Sanayi tipi krep makinelerinde son teknoloji kullanılır ve bu sayede uzun yıllar herhangi bir sorun çıkarmadan bu makineler kullanılır. Çift ve tek gözlü olarak satışa sunulan sanayi tipi krep makinelerini paslanmaz çelik kasaya sahiptir ve kompakt tasarımları ile göz doldurmaktadır. Pratik olması ve çok fazla yer kaplamaması sayesinde yoğun mutfaklarda rahatlıkla kullanılmaktadır.

Endüstriyel krep makineleri, gazlı ve elektrikli olarak üretilmektedir ve ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz modeli seçebilirsiniz. Gazlı modeller genellikle seyyar satıcılar tarafından tercih edilir. Daha profesyonel ve büyük işletmelerde elektrikli modeller tercih edilmektedir.

Krep Makinesi Çeşitleri Nelerdir?

Mutfak bir sanat işidir. Siz de mutfakta sanatını konuşturanlardansanız harika krepler yapmak için krep pişirme makinesi almak istiyor olabilirsiniz. Eğer krepleri ticari amaçla işletmenizde yapıp satıyorsanız sanayi tipi krep pişirme makinesi seçeneklerini Cafe Mutfak’ta inceleyebilirsiniz. Krepler sadece kahvaltıda değil, gün içi atıştırmalık olarak da servis edilmektedir.  

Cafe Mutfak’ta satışa sunulan uygun fiyatlı ve kaliteli krep makinelerini şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Atalay Krep Makinası Çiftli Elk. AKM – 4002 Krep Pişiriciler
 • Atalay Krep Makinası Tekli Elk. AKM – 4001 Krep Pişiriciler
 • Empero Çiftli Krep Makinesi EMP.KR.020: Estetik ve fonksiyonel tasarıma sahip olan krep makinesi paslanmaz çelik gövdeye ve 220V 50 Hz. enerjiye sahiptir.
 • Empero Tekli Krep Makinesi EMP.KR.010
 • Remta KR7 Kapaklı Krep Pişirici Elektrikli 40 cm Çap: Kalın dökümlere sahip krep makinesi teflon kaplamalıdır. 40 cm çapındadır. Paslanmaz çelik kasaya sahip olan makine otomatik ithal termostat ve paslanmaz rezistansa sahiptir. Sanayi tipli, CE belgeli krep makinesi ergonomik dizaynlıdır. Krep makinesi 410*450*270 mm ürün ölçülerine, 16 kg ağırlığına sahiptir.
 • Remta KR6 Krep Pişirici Elektrikli 40 cm Çap
 • Remta KR4 Çiftli Krep Pişirici Gazlı CE 40 cm Çap
 • Remta KR3 Krep Pişirici Gazlı CE40 cm Çap
 • Remta KR5 Klasik Model Krep Pişirici Elektrikli 40 cm Çap
 • Remta KR2 Çiftli Krep Pişirici
 • Remta KR1 Krep Pişirici

En Kaliteli Markaların Krep Pişiricileri Cafe Mutfak’ta!

İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun en kaliteli ve uygun fiyatlı kaliteli markaların krep pişirici modellerini Cafe Mutfak’tan satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.