x
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Konveyörlü Bulaşık Makinesi

Restoranlar, kafeler, oteller gibi müşteri yoğunluğunun olduğu yerlerde, yemekler kadar bulaşık makinelerinin konveyörlü bulaşık makinesi ya da giyotin tipi modelleri olup olmadığı, kullanılan deterjanlar, parlatıcılar hijyen açısından büyük önem taşımaktadır. Sunulan tabakların, masa üstü takımlarının hijyeni, yemeklerle sunulan lezzet kadar önemli olan bir diğer konudur. Tabakların hijyeni, hızlı bir şekilde müşteriye servis açabilmek için kısa sürede temizleniyor olması, servis için tekrar kullanıma sunulması, hem zaman tasarrufu hem müşteri servisi için mühim bir işlevselliktir. Bu sebeple bu tür mekânlarda kullanılmak üzere tercih edilen endüstriyel bulaşık makineleri seçiminde doğru karar vermek gerekmektedir. Bu tarz mekânlarda kullanmak için tercih edeceğiniz bulaşık makinenizi, Cafe Mutfak satışlarında yer alan konveyörlü bulaşık makinesi olarak tercih etmeniz, işlevselliği ve performansı açısından doğru bir adım olacaktır.

Konveyörlü Bulaşık Makinesi Nedir?

Özellikle otellerde, kafelerde, restoranlarda, lokantalarda kısacası insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde kullanılması önerilen, hem pratik hem sorunsuz hijyen sağlayıcılığı ile tavsiye edilen endüstri tipi bulaşık makineleri, iş gücünü hafifleten, zaman tasarrufu sağlayan ürünlerdir. Özellikle pratik kullanımı ile en çok tercih edilen modellerin başında ise konveyörlü bulaşık makineleri gelmektedir. Peki, konveyörlü bulaşık makinesi nedir?

Endüstriyel bulaşık makine modelleri içerisinde en çok tercih edilen konveyörlü bulaşık makineleri, sanayi tipi olarak adlandırılan, endüstriyel mutfaklarda kullanılan bulaşık makinesi tipidir. Bu makineler, saatte 2000 tabağa kadar yıkama yapabilen niteliktedir. Konveyörlü bulaşık makineleri, yıkama kapasitesinin genişliği, kısa sürede hijyeni sağlaması, sanayi mutfaklarındaki zaman tasarrufunu, kaliteli servisi ve hijyeni de beraberinde getirmesinin yanında oldukça pratik bir kullanıma da sahiptir.

Konveyörlü Bulaşık Makinesi Modelleri Nelerdir?

Konveyörlü bulaşık makineleri de yaşamı kolaylaştıran, iş yükünü azaltırken pratik çalışma ve pratik yaşam koşullarını sağlayan diğer teknolojik ürünler gibi farklı modeller ve geliştirilmiş özelliklerle piyasaya sürülmektedir. Pek çok endüstriyel mutfak araç gereçlerine ulaşabileceğiniz ve güvenle tercih edebileceğiniz konveyörlü bulaşık makineleri için Cafe Mutfak çatısı altında yer alan modelleri mutlaka incelemelisiniz. Cafe Mutfak’ta yer alan konveyörlü bulaşık makineleri modelleri:

 • Sanayi tipi bulaşık makinesi modelleri içerisinde konveyörlü olarak satışa sunulan Empero ve İnoksan modelleri, kullanım pratikliği, kalite ve uygun fiyatları da sunulan kalite kadar dikkat çekmektedir.
 • Kurutma tüneli, 2 hızlı konveyör bandına sahip oluşu, elektromanyetik kontrol sistemi gibi pek çok özellikle tercih ettiğinize pişman olmayacağınız modeller olarak sizleri karşılamaktadır.
 • Ayrıca ekonomik deterjan ve enerji kullanımı, sıcak su ayarı gibi bazı önemli detaylar da bu modelleri tercih etme sebeplerinden birkaçı olarak belirmektedir.

Konveyörlü Bulaşık Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Cafe Mutfak bünyesi altında yer alan ve oldukça sık tercih edilen konveyörlü makine seçeneklerinden Empero ve İnoksan konveyörlü bulaşık makinesi modelleri, pek çok önemli özellikle piyasaya sürülmüştür. İnoksan modelleri için öncelikle iki model karşımıza çıkmaktadır BKE2000L ve BKE2000R modelleri, sağ ve sol olmak üzere iki ayrı girişli makinelerdir. Empero modelleri de yine sağ ve sol girişli, kurutma tünelli gibi özelliklerle tasarlanmıştır. Ancak bu özellikler dışında, sizlere tercih sebebi oluşturacak pek çok ayrıntı mevcuttur. Peki, bu özellikler nelerdir, inceleyelim.

 • Yıkama ve durulama kolları, filtreler kolay değiştirilebilir niteliktedir.
 • Kapak açıldığında yıkamayı durduran emniyet sitemi,
 • 360 mm yüksekliğindeki mutfak malzemelerini yıkama özelliğine sahiptir.
 • Su sıcaklıklarını gösteren termometreler mevcuttur.
 • Tank içerisindeki su seviyesi presostat ile kontrol edilir.
 • Su ile temas eden bölgeler AISI 304 Cr-Ni paslanmaz çeliktir
 • 1 adet tabak kaseti,
 • 1 adet bardak kaseti,
 • 1 adet çatal kaşık kaseti,
 • Durulama, deterjan ve parlatıcı pompası opsiyoneldir.
 • Kurutma ünitesi dahilidir.
 • Giriş ve çıkış tezgâhlarının montajına uygun yükseklik ve derinliktedir.
 • Sepet ebadı oldukça geniştir.
 • İnoksan kadar sık tercih edilen bir diğer model ise Empero modelleridir. Bu modeller de tıpkı İnoksan modelleri kadar kapsamlı özelliklere sahiptir. Oldukça ekonomik bir tasarım olan Empero modelleri özelliklerine genel olarak baktığınızda oldukça avantajlı özelliklere sahip olduğunu göreceksiniz.
 • Standart kurutma tüneli,
 • 2 adet yıkama motoru
 • Paslanmaz çelik gövde
 • Standart drenaj pompası
 • 2 hızlı konveyör bandı
 • Kurutma ünitesi gibi pek çok özelliği sayabiliriz. Bunun dışında her iki makine modelinin de motor gücü, iç kapasitesi, performansı oldukça memnun edici niteliktedir.

Konveyörlü makineler gibi giyotin tipi bulaşık makineleri de oldukça kullanışlı makinelerdir. Bu makineler durulama yardımcısı dispenseri, yıkama kapasitesi, deterjan dağıtıcısı, bulaşık kirine göre farklı program tasarımları, atık su geri kazanımı gibi temel özellikleri ile tercih edilebilir diğer seçeneklerdendir. Bunun dışında hızlı bir şekilde tabak ve bardak yıkamak için tercih edebileceğiniz tezgâh altı bulaşık makineleri de zaman tasarrufu açısından elverişli bir diğer ürün olarak karşınıza çıkmaktadır. Atmosforik kazan ve durulama pompası ile bardak yıkama makineleri, saat kapasiteli bardak kurutucular, ön yıkama duşu ekipmanları gibi pek çok ürüne kolaylıkla ulaşabilir, ayrı bir hijyen sağlamak ve daha hijyen yemekler sunabilmek üzere kazan yıkama makineleri tercih edebilirsiniz. Fiyat, enerji tasarrufu, ekonomik deterjan kullanımı gibi özelliklerle de oldukça avantajlı bir fırsat sunan bu makinelerle çok daha pratik ve ekonomik bir kullanım sağlayacaksınız.

Siz de mutfaklarınızda daha kaliteli, daha hijyenik çalışmaları, yüksek kalite makinelerle ve deterjanlarla sağlamak istiyorsanız, muhakkak Cafe Mutfak konveyörlü bulaşık makine modellerini ve diğer hijyen ekipmanlarını incelemelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.