x
Sıralama seçin
Toplam 84 ürün görüntüleniyor.

Kombi Fırın Modelleri

Sanayi mutfaklarının önemli ekipmanlarından olan kombi fırın ürünleri, performansı ve özellikleri ile sanayi sektörünün vazgeçilmez parçalarından biridir. Kombi fırın nedir, kombi fırın özellikleri nelerdir, tercih edilebilecek olan kombi fırın modelleri nelerdir, kombi fırın fiyatları nelerdir gibi sorulara yanıt oluşturacak bu yazı ile işletmeleriniz için gerekli olan ekipmanlarında, daha bilerek tercihlerde bulunabileceksiniz.

Kombi Fırın Nedir?

Kombi fırınlar; endüstriyel mutfaklarda kullanılan, buhar ve kuru ısı yöntemiyle çeşitli gıdaları pişirme özelliği olan profesyonel pişirme araçlarıdır. Kombi fırınlarda et yemekleri, balık, tavuk, sebze yemekleri, istenilen kıvamda ve lezzetli bir tatla pişirilmektedir.

Tüm endüstriyel fırın çeşitlerinde olduğu gibi kombi fırınlar da ısıtma, buharlama, yüksek ısıda pişirme özelliklerine sahiptir. Kombi fırınlar; oteller ve restoranlarda, askeri mutfaklarda, catering ve büyük mutfaklarda, olmazsa olmaz endüstriyel mutfak ekipmanlarından biridir. Birden fazla ayara sahip oluşu, farklı besinlerin, lezzetli ve sağlıklı pişirilmesine olanak sağlayan özelliği sayesinde, özellikle büyük mutfaklarda, oldukça aktif kullanılan, kaliteli ve lezzetli servis sürecine büyük katkı sağlayan ekipmanlar olarak tercih edilmektedir.

En İyi Performansla Kombi Fırın Nereden Alınır?

Yemeğin lezzetini, pişirme süresini ve kalitesini etkileyen kombi fırınları tercih ederken, en güvenilir kaynaklara başvurmak gerekmektedir. Endüstriyel mutfaklar için elzem olan pek çok araç gereci güvenle ve kalitesi sayesinde rahatlıkla temin edebileceğiniz Cafe Mutfak, kombi fırın modelleri ile de mutfaklarınızda harika lezzetler sunabileceğiniz, kaliteli, yüksek performanslı seçenekleri, sizlere sunmaktadır. Cafe Mutfak, tepsi sayısı, genişliği, ağırlı ile farklı modelleri bir arada toplayarak kaliteyi sizlerle buluşturmaktadır. Cafe mutfak, fırın alt standları, tepsi arabası ve tepsi kiti, fırın arabaları, kuzu fırınları gibi farklı fırın modelleri ve farklı mutfak ekipmanlarını da sizlere aynı kalite ile sağlamaktadır.

Kombi Fırın Modelleri Nelerdir?

Endüstriyel mutfaklarınızda kullanabileceğiniz pek çok farklı markayla piyasada bulunan endüstriyel kombi fırın modelleri, endüstriyel mutfak ürünleri arasında, , tepsi sayısı, büyüklüğü ve ısı ayarları ile farklılık gösteren ürünlerdir. aradığınız kriterlerde ürünleri bulabileceğiniz en doğru adres ise Cafe Mutfak’tır. Tercih edebileceğiniz kombi fırınları, elektrikli kombi fırınlar, gazlı kombi fırınlar gibi fırın seçeneklerini Cafe Mutfak güvencesi ve kalitesi ile rahatlıkla temin edebilirsiniz. Bununla beraber, farklı markaların farklı modelleri ile beraber, bu modellerdeki, büyüklük, tepsi sayısı, tepsi kalitesi ve kapasitesi gibi ayrıntıları da baz alarak tercihlerinizi çeşitlendirebilirsiniz. Tepsiler dikkate alınarak yapılan seçimlerde öneri olarak GN tepsili kombi fırınları tercih edebilirsiniz. Gn tepsiler, çizilmeye karşı dayanıklı, paslanmaz çelikle tasarlanan, kaliteli tepsi modelleridir. Farklı markaları satışa sunan Cafe Mutfak’ta kombi fırın alırken, günlük servis kapasitesini dikkate alarak, bu kategorideki markalara göre tercihlerde bulunabilirsiniz. Rartional 6x2/3 GN, Empero 12x2/1 GN, İnoksan GN1/1,Unox Cheftop 10 GN 2/1, Angelo Po 10xGN 1/1 marka ve daha farklı modelleri arasından işletmelerinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Kombi Fırın Özellikleri Nelerdir?

Kombi fırınlar elektrikle çalışabildiği gibi gaz sistemi ile de işlevseldir. Buharla ve kuru ısı yöntemiyle pişirme özelliğine sahiptir. Bununla beraber, farklı markalar, farklı modellerle de çeşitli özelliklere sahiptirler. Fırın modellerinde var olan özellikler şu şekildedir:

 • Elektrikli sistem
 • 6x2/3 Gn Tepsi kapasitesi
 • 20 ile 80 arası günlük yemek sayısı
 • Bazı modellerde LPG ve NG ile çalışabilme özelliği
 • Pişirme sırasında enerji sarfiyatını düşüren Eco fonksiyonu
 • Ters yönlü iki kademe AWC fan
 • Kendi kendini yıkayabilme özelliği
 • Manuel kontrol paneli
 • Homojen pişirme özelliği ile özel tasarlanmış iç kabin
 • Buhar kaybını önleyen kapı contası
 • Turbo, kombi ve buhar modu
 • Kızartma, pişirme, buharlama, düşük sıcaklıkta pastörizasyon
 • Programları USB’ye, USB’den aktırma

Bu özellikler gibi daha pek çok özellikle tasarlanmış kombi fırın seçimleriniz için, kategorideki ürün çeşitlerine göre gruplandırılmış modellere, Cafe Mutfak’ta ulaşabilirsiniz. 

Kombi Fırın Fiyatları Nedir?

Cafe Mutfak, kombi fırın seçeneklerinde, hem kaliteyi hem performansı en yüksek derecede elde edebileceğiniz modelleri sizlere sunarak işletmelerinizde servis edeceğiz yemeklerin lezzetini yüksek bir kaliteyle sunmanızı sağlamaktadır. Bu fırınlar, performans kalitesi ile beraber oldukça cazip ödeme planları ile size sunulmaktadır. Cafe Mutfak, kombi fırın fiyatları performansı da göz önüne alındığında oldukça cazip bir değerde sizlere sunulmaktadır.

Cafe Mutfak, kombi Fırın modelleri ve endüstriyel mutfaklarda kullanıma uygun her türlü mutfak araç ve gereçlerine ulaşabileceğiniz geniş yelpazesi ile sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.