x
İnoksanSosyalMedyaKampanya.jpg (79 KB)
 
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kazan Yıkama Makinesi Çeşitleri

Profesyonel mutfaklarda mutlaka bulunması gereken endüstriyel mutfak ürünlerinden biri de kazan yıkama makinesi çeşitleridir. Kazan yıkama makineleri, bulaşık makineleri ve ekipmanları içinde yer alır. Bu cihazlar da profesyonel mutfak ekipmanları bünyesinde mevcut olan bulaşık yıkama makineleri ve bardak yıkama makineleri gibi birer hijyen sağlama aracı olarak işlev görür.

Kazan Yıkama Makinesi Modellerine Neden İhtiyaç Duyulur?

Gıda üretimi, satışı ve ikramı yapan büyük işletmeler sanayi tipi bulaşık yıkama makinelerinin yanında özel olarak kazan yıkama makinesi de kullanmak durumundadırlar. Bunun nedeni fazla sayıda insana yemek, tatlı ya da benzeri gıdaların yapılması ve bu işlem sırasında diğer mutfak hazırlık ekipmanları ile birlikte tencereler ile kazanların aşırı şekilde kirlenmesidir. Bu mutfak ekipmanlarının yeterince temizlenmesi ve hijyenik hale gelmesi için sadece su, deterjan ve kol gücü yeterli olmadığı gibi endüstriyel bulaşık makineleri de yetersiz kalır. Dolayısıyla her büyük ölçekli işletmenin bir adet kazan yıkama makinesi edinmesi şarttır. Kazan yıkama makineleri hem su ve deterjandan tasarruf edilmesi hem de çalışanların zaman ve emek kaybının önlenmesi için ideal aletlerdir.

Kazan Yıkama Makinesi Ne İşe Yarar?

Kazan yıkama makinesinin temel görevi kazan büyüklüğünde olan tencerelerin temizlenmesini sağlamaktır. Bu kazanlarda işletmenin yaptığı üretime ya da müşterilerine servis ettiği gıdalara göre çorba, sulu yemekler ya da puding gibi tencerenin yüzeyine çok yapışan yiyecekler yapılabilir. İşletme ve firmalarda çok miktarda yemek yapıldığı düşünüldüğünde kazanların fazlaca kirlenebileceği sonucuna ulaşmak mümkündür. Bunun için bu büyük boyutlu tencerelerin yıkanması için özel olarak üretilen kazan yıkama makinelerine gereksinim duyulur.

Kazan Yıkama Makinesinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kazan yıkama makinelerine genellikle küçük işletmeler ile küçük ölçekli restoranlarda rastlanmaz. Çünkü bu firmalar belirli miktarlarda yemek yapacakları için sanayi tipi bulaşık makineleri işlerini görecektir. Kazan yıkama makinelerinin kullanım alanları ise catering firmaları, büyük oteller, yemek hizmeti veren lokaller, orta ve büyük ölçekli restoranlar, geniş müşteri kitlesi bulunan kafeler olabilir.

En İyi Kazan Yıkama Makinesi Markaları

Kazan yıkama makinelerinde aranan özelliklerin ilki makinenin dayanıklı ve sağlam olmasıdır. Bu doğrultuda kaliteli markaların ürünlerini tercih etmek uzun süreli kullanımda ekonomik olarak avantaj sağlamış olur. Kazan yıkama makineleri paslanmaz çelikten üretilmiş olmalı ve eğer hazneli ise haznesi yeterince geniş tutulmalıdır. Hazneli modellerde tüm bu özellikleri barından aynı zamanda az su, deterjan ve enerji tüketimi yapan ekonomik bir ürün arıyorsanız Empero Kazan Yıkama Makinesi modellerine sitemizden göz atabilirsiniz. Ayrıca dönen fırçası ile endüstriyel mutfaklarda yer alan tencere, tava ve kazanlarınızı kirlerden arındırarak kısa sürede hijyenik hale getiren Cancan Endüstriyel Kazan Yıkama Makinesi modellerine de Cafe Mutfak’tan sahip olabilirsiniz. Fazla güç sarf etmeden tencere ve kazanlarınızı tertemiz yapan bu makineleri evyelerinin üstüne monte edilebileceği gibi tekerlekli özel arabası sayesinde mobil temizlik fırçası olarak da işlev görebiliyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.