x
Sıralama seçin
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Izgara Modelleri

Izgara, hem fast food gıdaların hem de ana yemeklerin hazırlanması sürecinde sıklıkla kullanılan profesyonel mutfak ekipmanları arasında yer alır. Sıklıkla kullanılan sanayi tipi ızgara çeşitlerinden beklenen verimin sağlanması için kaliteli markalara ait ürünlerin tercih edilmesi ve satın alınacak üründe yemek hazırlama sıklığına uygun özellikler aranması gerekir. Endüstriyel ızgara çeşitleri genişlik, güç kaynağı gibi özellikler yönüyle birbirinden ayrılır. Bu nedenle çalışma alanına uyumlu olacak ürüne yönelerek iade, değişim gibi süreçlerin yol açacağı zaman kaybından kendinizi koruyabilirsiniz. Cafe Mutfak, farklı markaların en kaliteli sanayi tipi elektrikli ızgara çeşitlerini sizlerle buluşturur. Bu sayede herhangi bir arızayla karşılaşmadan cihazları kullanmaya devam etmek mümkündür.

Izgaralar Hangi Özelliklere Sahiptir?

Endüstriyel elektrikli ızgara modelleri, kaliteli gövde yapısı ve pişirme sürecini kolaylaştıran özellikleri ile ön plana çıkar. Ürünlerde göze çarpan özelliklerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

  • Elektrikli modellerin yanı sıra doğal gazlı ya da LPG’li modelleri de tercih edebilirsiniz.
  • Paslanmaz çelik gövde yapısına sahip ürünler, uzun ömürlüdür.
  • Rezistans sisteminin paslanmaz yapıda olması sayesinde istediğiniz sıklıkta ızgaraları kullanabilirsiniz.
  • Izgaranın ısınması için saatlerce beklemenize gerek kalmaz. Hızlı bir şekilde ısınan ızgarada arka arkaya pek çok besini pişirebilirsiniz.

 

Tüm bu özellikler, lezzetli yemekler pişirmenize de yardımcı olur. Doğru koşullarda temizlenen cihazlarda koku oluşumu meydana kalmaz. Aynı zamanda yiyecekler ızgaraya yapışmadığı için temizleme süreci son derece kolay bir şekilde gerçekleşir. Seçiminizi pleyt ızgara elektrikli modellerden yana yaparak tüm bu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Endüstriyel Izgara Fiyatları

Endüstriyel döküm izgara çeşitlerine en uygun fiyatlardan sahip olmak için alışverişinizi Cafe Mutfak’tan yapabilirsiniz. Her ihtiyaca uygun farklı sanayi tipi izgara fiyatları yönüyle de işletme sahiplerine avantaj sağlar. Yeni bir işletmenin kuruluş aşamasında ya da işlerinizi büyütmek istediğinizde cazip endüstriyel izgara fiyatları ile bütçenize uygun bir şekilde ihtiyaçlarınızı karşılarsınız. Kullanacağınız güç kaynağına bağlı olarak farklı cihazlar arasından seçim yapabilirsiniz. Sanayi tipi tüplü ızgara fiyatlarında sunulan fırsatlar, seçimlerinizi özgürce yapmanıza yardımcı olur. Hemen siparişinizi vererek Cafe Mutfak’ın sunduğu avantajlardan yararlanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.