x
Sıralama seçin
Toplam 37 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Hamur Yoğurma Makineleri

Endüstriyel hamur yoğurma makinesi; pastanelerin, fırınların ve hamurdan elde edilen gıdaları servis edenlerin ihtiyaç duyacağı özelliklere sahiptir. Bu aletin özellikle hijyen sağlama noktasında ciddi anlamda katkısı vardır. Mutfak personelleri ellerine her ne kadar eldiven taksalar da uzun süreli yoğurma işlemlerinde hijyenin korunması mümkün olmayabilir. Profesyonel hamur yoğurma makinesi ise el teması olmadan hamuru istenilen kıvama ulaştırır. 7 kg’dan 50 kg’a kadar farklı un kapasitelerine sahip hamur çırpma makinesi çeşitleri vardır. Hamur yoğurma makinesi sanayi tipi modellerin motor gücü de birbirinden farklıdır. Bu sayede işletmenizin üretim kapasitesinden ve servis sıklığından yola çıkarak en uygun hamur yoğurma makinesini satın alabilirsiniz. 

Hamur Yoğurma Markaları Nelerdir?

7 kg hamur yoğurma makinesi ile yoğun müşteri trafiği olmayan küçük bir işletmenin ihtiyaçları karşılanabilir. Farklı kapasitelere sahip makinelerde öne çıkan bir özellik de sessiz ve sarsıntısız çalışmadır. Ev tipi modellerde döküm hamur yoğurma makinesi çeşitleri ön plana çıkarken sanayi tipi ürünlerde paslanmaz çelik daha sık kullanılır. Empero hamur yoğurma makinesi 50 kg un, 75 kg hamur kapasiteli modeli şu özellikleri ile üretim sürecini kolaylaştırır:

  • Acil stop özelliği
  • Paslanmaz çelikten üretilen karıştırma kolu ve kazan
  • Switch özelliği sayesinde otomatik durma

Bu özellikler, 20 kg hamur yoğurma makinesi ve Empero’nun sunduğu diğer modellerde de mevcuttur. 30 kg hamur yoğurma makinesinin ihtiyacınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız İnoksan’ın 35 kg kapasiteli ürününü de tercih edebilirsiniz. İnoksan spiral hamur yoğurma makineleri kategorisinde size en kaliteli ürünleri sunar. Ürünlerde bulunan spiral kol yapısı, un ve diğer malzemelerin homojen bir şekilde karışmasına yardımcı olur.

Hamur Yoğurma Makinesi Nereden Alınır?

Hamur yoğurma makinesi 50 kg ve farklı kapasitelere sahip modelleri ile en lezzetli ekmekler, kekler, börekler daha kısa sürede ve daha lezzetli bir biçimde hazırlanabilir. Hamur yoğurma makinesi fiyatları modelleri açısından en uygun seçenekleri sunan Cafe Mutfak’ta, aradığınız tüm hazırlık ekipmanları ve makineleri vardır. Hamur karma makinesi fiyatlarında sunulan cazip fırsatlardan yararlanarak yeni işletme açılışlarında en doğru yatırımı yapabilir ya da sahibi olduğunuz işletmelerde eskiyen ekipmanları değiştirebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.