x
Sıralama seçin
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

Giyotin Tipi Bulaşık Yıkama Makinesi

Profesyonel mutfak ekipmanları kullanılan alanlarda bulaşıkların zamanında yıkanması ve kurutulması, servis sürecinin istenilen hızda gerçekleştirilmesi açısından önemlidir. Yüzlerce bardağın, tabağın ve diğer gereçlerin kısa sürede yıkanabilmesi için en ideal ürünler, giyotinli bulaşık makinesi çeşitleridir. Bu ürünlerde giyotin biçiminde açılıp kapanan bir kapak yer alır. Bu kapak son derece kolay bir şekilde açılıp kapatılabilir. Aynı zamanda giyotin bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıkların sepetle beraber alınma imkânının olması, hazırlık ve servis sürecinin kolaylaşmasını sağlar.

Giyotin Tip Bulaşık Makineleri Nerede Kullanılır?

Giyotin tipi bulaşık makinesi; restoranlarda, otel mutfaklarında, yemekhanelerde kullanılabilir. Kolay kullanılabilen bu ürünler kesintisiz şekilde servisin sürdürülmesine yardımcı olur. Giyotin tip bulaşık makinesi markaları arasında Winterhalter, Empero, Classeq, Smeg, İnoksan, Electrolux ve Portabianco gibi farklı isimler yer alır.

Giyotin Tipi Bulaşık Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Bulaşık makineleri ve ekipmanları, kaliteli bir yapıda oldukları takdirde firmaların ihtiyaçlarını uzun süre karşılar. Cafemutfak.com’da yer alan tüm ürünler, yüksek kaliteli yapıları sayesinde problemsiz bir kullanım olanağı sunar. Bu kaliteli ürünlerden biri olan Empero 1000 bulaşık makinesi şu özellikleri ile göz doldurur:

  • 60, 90, 120 ve 180 saniyelik dört adet farklı program
  • Tasarruflu şekilde su ve deterjan tüketimi
  • 500x500 mm sepet ölçüleri
  • Gövde ve rezistansta paslanmaz çelik kullanımı
  • Deterjan ve parlatıcı pompası

İnoksan BYM102S modeli ise 3 ayrı program seçeneğiyle karşınıza çıkar. Elektronik kart servis menüsü kullanılarak gerekli değişiklikler kolayca yapılabilir. Bunun gibi daha pek çok modele cazip fiyat avantajları ile sahip olmak için Cafe Mutfak kalitesine güvenebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.