x
Sıralama seçin
Toplam 43 ürün görüntüleniyor.

Gastronom Küvet Çeşitleri

Gastronom küvet; lokanta, restoran, fabrika yemekhanesi, otel mutfağı gibi alanlarda kullanılan kaplara verilen isimdir. Bu kaplar, paslanmaz çelik malzeme kullanılarak üretilir. Farklı yemeklerin servis edildiği kapların ölçüleri de birbirinden farklı olabilir. Gastronomi küvet çeşitleri kapaklı ve kapaksız olarak üretilebilir. Gastronom küvetler, servis yapma sürecini son derece hijyenik bir hale getirir. Kapaklı kapların kullanılması sayesinde kısa süreli beklemelerde yemeklerin soğuması engellenir.

Gastronom Küvet Ölçüleri Nelerdir?

Hazırlık ekipmanları ve makineleri olarak kullanılan farklı ölçülere sahip küvetler ile birçok yiyeceği servis etmek mümkündür. Endüstriyel mutfak küvetlerinde ölçü seçenekleri şu şekilde sıralanabilir:

GN1/1’in ölçüsü 530 x 325 mm

GN2/1’in ölçüsü 650 x 530 mm

GN2/3’ün ölçüsü 354 x 325 mm

GN1/2’nin ölçüsü 325 x 265 mm

GN1/3’ün ölçüsü 325 x 176 mm

GN1/4’ün ölçüsü 265 x 162 mm

GN1/6’nın ölçüsü 176 x 162 mm

GN1/9’un ölçüsü 108 x 176 mm

Gastronomi küvetleri ölçülerine göre kapasiteleri de farklıdır. Birinci sınıf paslanmaz çelikten üretilen gastronomi kapları sık kullanımlarda bile herhangi bir zarara uğramaz.

Gastronom Ne İşe Yarar?

Yeterli sayıda set üstü ekipmanları tedarik etmek, servis kalitenizin ve hızınızın artmasına yardımcı olur. Kayalar gastronom küvet modellerini tercih ederek son derece kullanışlı ürünlere sahip olabilirsiniz. Markanın ayrı satılan yemek küveti kapak modellerinin de olması sayesinde uygun boyutlarda bir kapağa da kolayca ulaşabilirsiniz. Mutfak küveti ve diğer masa üstü ekipmanları için hemen Cafemutfak.com'u ziyaret edin!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.