x
Sıralama seçin
Toplam 68 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Filtre Kahve Makineleri

Profesyonel filtre kahve makinesi, dünyanın en özel kahve çekirdekleri ile harmanlanarak hazırlanan kahveleri en lezzetli haliyle sunmak için kullanılan cihazlardır. Filtre kahve makinaları evlerde kullanılan ürünlerle kıyaslandığında daha yüksek üretim kapasitesine sahiptir. Kahve demleme makineleri farklı kahve türlerini de hazırlayabilecek bir yapıda olabilir. Bu sayede filtre kahvenin yanı sıra cappuccino, espresso ya da mocha gibi farklı çeşitleri de kolaylıkla hazırlayabilirsiniz.

En uygun filtre kahve makinesi modeline karar verirken günlük servis kapasitenizi göz önünde bulundurmanızda fayda vardır. Servis kapasitenizin çok üzerinde ya da altında bir endüstriyel filtre kahve makinesi satın almak yerine sizin için en uygun cihaza karar vermelisiniz.

Filtre Kahve Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Kahve makineleri ve barista ekipmanları, eksiksiz bir şekilde işletmenizde bulunduğu takdirde tüm servis sürecini sorunsuz bir şekilde yönetebilirsiniz. Aynı zamanda süt soğutucular ve fincan ısıtıcıları da lezzetli bir kahve keyfi için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alır. Sık sık filtre değişimiyle uğraşmamak için metal filtreli kahve makinesi kullanabilirsiniz. Paslanmaz yapıda olan bu filtreler, uzun yıllar herhangi bir problemle karşılaşmadan kullanılabilir. Kağıt filtreli olan kahve demleme makinesi modelleri de doğru zamanda yapılan değişimle sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder. En doğru ürüne en makul fiyata sahip olmak için Cafe Mutfak’ı tercih edebilirsiniz.

Filtre Kahve Makinesi Markaları Nelerdir?

Sanayi tipi filtre kahve makinesi almak istediğinizde birçok farklı marka alternatifiniz vardır. Empero, Electrolux, La Cimbali, Mypresso gibi birbirinden farklı filtre kahve makinesi modelleri size pratik kullanım özellikleri vadeder. Orta ölçekli bir kafe ya da restoran sahibiyseniz Empero filtre kahve makinesinin 1,7 litrelik tank kapasiteli modelini tercih edebilirsiniz. Tek kişilik filtre kahve makinesi ihtiyaçlarında da bu model uygundur.

Uygun fiyatlı filtre kahve makinesi arayışında olanlar, Konchero markasına ait ürünleri tercih edebilir. Çok sayıda kişiye servis yapılması gereken ortamlarda termoslu filtre kahve makinesi de kullanılabilir. Animo Excelso markasına ait termoslu modeller, bu noktada seçebileceğiniz ürünler arasındadır. Markanın saatte 144 fincan hazırlama kapasitesine sahip ürününde, 2 adet sıcak pleyt bulunmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.