x
Sıralama seçin
Toplam 96 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Konveksiyonel Fırınlar

Konveksiyonel fırın, ısının fanlı bir sistem aracılığıyla eşit şekilde yayılmasını sağlayan ve endüstriyel mutfak ekipmanları arasında sıklıkla kullanılan bir üründür. Birçok hamur işi bu fırınlarda pişirilebilir. Elektrikli konveksiyonel fırın ile en iyi pişirme kıvamını elde etmek için ön ısıtma yapılmasında fayda vardır. Bu fırınlar ile daha kısa süre içerisinde mamullerin pişmesi sağlanır.

Endüstriyel Konveksiyonel Fırın Özellikleri Nelerdir?

Kapasite, ebat ve diğer özellikler noktasında birbirinden farklı olan Unox konveksiyonel fırın vardır. Markanın 16 tepsi kapasiteli, gazlı ve kombi fırın şeklinde olan modelini yakından inceleyelim:

  • Master touch plus ekranı
  • Farklı pişirme süreleriyle farklı yiyecekleri aynı anda pişirme imkânı
  • Sezgisel programlama özelliği
  • Buharla ya da kuru olarak pişirme
  • Otomatik temizleme

İnoksan konveksiyonlu fırın çeşitlerinde yüksek kapasiteli ürünlere yer vererek çok büyük çaplı işletmelere destek olmayı amaçlar. Markanın en yüksek kapasiteli modeli:

  • Boyutlarına göre değişmekle birlikte 20 ila 40 arasında tepsi alabilecek kapasitededir.
  • Beş farklı programı vardır.
  • Dilerseniz manuel kontrol modunu kullanabilirsiniz.
  • Arızalarının nedeninin anlaşılmasını kolaylaştıran uyarı kodları

Empero konveksiyonel fırın ve farklı markalara ait modellerde de aradığınız özellikleri bulabilirsiniz. Örneğin Eka konveksiyonel fırın geniş kapasite seçenekleri ile ön plana çıkar. 6 tepsili konveksiyonlu fırın modelini tercih edebileceğiniz gibi 16 tepsi kapasiteli olanı seçerek daha fazla hamur işini aynı anda pişirebilirsiniz.

Endüstriyel Konveksiyonel Fırında Ne Pişirilir?

En iyi konveksiyonel fırın çeşitleri ile ekmek, börek, kuru pasta ve ekler gibi mamuller kolaylıkla pişirilebilir. Bu fırınların önemli bir özelliğe pişme sırasında mamullerin içerisinde bulunan nemi almasıdır. Bu nedenle baklava, simit ve pizza gibi ürünlerin pişirilmesi için uygun değildir. Aynı zamanda 4 tepsili konveksiyonel fırın ve diğer modellerde sıcak satış yöntemini uygulamak istenilen pişme seviyesine ulaşılması açısından önemlidir.

 Endüstriyel Konveksiyonel Fırın Fiyatları Ne Kadardır?

Endüstriyel konveksiyonel fırın fiyatlarının uygun bir seviyede olduğu Cafe Mutfak yeni bir projeye başlamak için en doğru adrestir. Yeni açılan restoran şubeleri, küçük girişimler, fabrika yemekhaneleri gibi farklı alanlar için en doğru ürünler Cafe Mutfak’ta yer alır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.