x
Sıralama seçin
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Çorba Isıtıcılar ve Elektrikli Çorba Kazanları 

Çorba potu, yani diğer bir ifadeyle çorba kazanı, hem büyük aile toplanmalarında kullanıma uygun olarak evlerde hem de servis sayısı fazla olan endüstriyel mutfaklarda kullanılan, endüstriyel mutfakların önemli ekipmanları olarak tercih edilen ısıtıcılardan biridir. Sanayi tipi çorba kazanı; tercih edebileceğiniz en ideal adres ise tecrübe, kategorideki ürün çeşitlerine göre ve kategorideki markalara göre farklı seçeneklerde bulunma imkânı sunan Cafe Mutfak’tır.

Çorba Isıtıcısı Nedir, Ne İşe Yarar?

Oldukça geniş bir yelpazeye sahip olan çorbalar, genellikle, çeşidi ne olursa olsun sıcak servis edilmesi gereken gıdalardır. Özellikle soğuk havalarda, sıcak olarak servis edilmesi gereken çorbalar, çorba ısıtıcı seçenekleri ile olması gerektiği sıcaklıkla ve lezzeti ile servis edilme imkânı bulmaktadır. Çorba ısıtma kazanı, sıcak servis gerektiren sunumlarda işinizi oldukça kolaylaştırıcı bir yardımcıdır. Bu kazanlar, çorbayı ısıtma özelliğine sahip olduğu gibi çorbanın sıcak kalmasını sağlayan, mutfaklar için önemli servis gereçlerindendir. Cafe Mutfak bu kategoride yer alan ürün seçenekleri ile sizlere tercih aşamasında yardımcı olacak fikirler sunmaktadır. Ayrıca çorba ısıtıcıları, sadece çorbalar için değil, güveçleri, sulu yemekleri ya da sıcak servis edilmesi gereken sosları, gerektiği ısıyla servis edebileceğiniz ısıtıcılardır.

Cafe Mutfak Çorba Kazanı Modelleri Nelerdir?

Cafe mutfak pek çok profesyonel mutfak ekipmanında olduğu gibi servis ekipmanı kategorisinde yer alan çorba kazanı seçenekleri ile de işletme sahipleri için kaliteli, uzun süre kullanıma uygun seçenekler sunmaktadır. Bardakla çorba içebileceğiniz, bardaklı, çeşmeli çorba kazanı, yuvarlak şekli ve siyah rengi ile çorba ısıtıcıları, çelik ve bakır özellikleri ile çorba kazanı modelleri, termostatlı, elektrikli çorba kazanı, yani elektrikli çorba ısıtıcı olarak da adlandırabileceğiniz çorba potları, servis sürecinde kaliteyi sunabileceğiniz modellerdendir. Musluklu ya da musluksuz, elektrikli çorba kazanı modelleri için Cafe Mutfak’ı ziyaret edebilirsiniz.

Çorba Isıtıcıları Kaç Litre Kapasiteye Sahiptir?

Çorba ısıtıcıları, 6 litreden 20 litreye kadar farklı hazne kapasitesine sahip ısıtıcılardır. Cafe Mutfak, Remta marka çorba ısıtıcılarında, farklı kapasitelerle farklı seçenekler sunmaktadır. Remta siyah yuvarlak çorba ısıtıcı modellerinde 9 litre kapasite, musluklu bardak çorba ısıtıcı modellerinde 14 litre, çelik çorba ısıtıcı modellerinde 9 litre kapasite ile satışa sunulmaktadır. Remta çift hazneli çorba ısıtıcılarında ise 9+9 litre olarak 18 litre kapasitelerle satışa sunulmaktadır.

Cafe Mutfak, işletmeleriniz için tercih edebileceğiniz; çorba ısıtıcıları, mikro dalga fırınlar, profesyonel fritözler, elektrikli krep pişiricileri, ısıtıcı sosluklar, benmari ısıtıcılar gibi daha pek çok servis ekipmanlarını sizlerle buluşturmaktadır.

Cafe Mutfak Çorba Isıtıcıları Özellikleri Nelerdir?

Cafe Mutfak’ta tercih edebileceğiniz, farklı tasarımları, farklı özellikleri ve farklı kapasiteleri ile çorba ısıtıcıları önemli özeliklere sahiptir. Bu özellikleri sıralayacak olursak:

 • Paslanmaz çelik hazne
 • Otomatik ısı termostatı
 • Isıtıcı koruma sistemi
 • Bainmarie ısıtma sistemi
 • Sürekli karıştırma sistemi
 • Paslanmaz musluk
 • Otomatik ısı termostatı
 • Çorbaların ya da servis edilecek olan sıvı gıdaların sıcak kalmasını sağlamak gibi nitelikleri sıralayabiliriz.

Çorba Isıtıcıları Temizliği Nasıl Olmalıdır?

Çorba kazanları, diğer tüm ekipmanlarda olduğu gibi temizleme sıklığı ve temizleme stili ile daha uzun süre kullanıma olanak sağlarken, yemekleri de olması gereken lezzetle servis etmenizi sağlamaktadır. Çorba kazanını kullanmadan önce ve sonrasında dış yüzey sünger ve sıvı temizleyici ile temizlenmelidir. İç yüzeyi ise nemli bir bez yardımı ile temizlenmelidir. İçerde biriken kireçlenme için ise limon tuzu ya da sirke kullanmalısınız. Bu kullanım talimatlarını dikkate aldığınız vakit çorba kazanlarınızı çok daha uzun süre kullanma olanağını kazanmış olacaksınız.

Çorba Kazanı Temizlerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Çopra potlarını temizlerken özellikle dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Dikkat edilecek hususları sıralamak gerekirse;

 • Elektrik akımının kesildiğinden emin olmalısınız
 • Hazneyi asla akan su altında temizlememelisiniz
 • İç hazne içerisini temizlemek için asla kimyasal temizlik ürünleri kullanılmamalısınız.

Çorba Kazanı Fiyatları Ne Kadardır?

Cafe Mutfak, toplu yemek servisi veren işletmelerde, turistik tesislerde, restoran ve büfe gibi endüstriyel hizmet veren mutfaklarda kullanılan, farklı kapasitelere sahip çorba kazanları ile kaliteli servisler sunabilmenizi sağlamaktadır. Cafe Mutfak, bu kaliteli servis imkânının yanı sıra çorba kazanı fiyatları ile de işletmelerin bütçesine dost fırsatlar sunmaktadır. Cafe Mutfak’ın avantajlı elektrikli çorba kazanı fiyatları ile siz de kaliteyi uygun fiyatlarla alabilmenin, işletmelerinizde maliyeti düşük ancak performansı yüksek servis ekipmanlarını kullanıyor olmanın avantajını yakalama fırsatını yakalayın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.