x
Sıralama seçin
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Bıçak Steril Dolapları

Bıçak steril dolabı, hijyene karşı artan duyarlılık ve bulaşıcı hastalıklara yakalanma korkusunun artması neticesinde daha çok kullanılır hale gelen bir profesyonel mutfak aletidir. Bu alet, farklı ebatlarda ve farklı özelliklere sahip olarak üretilir. Böylece aynı anda çok sayıda bıçağı sterilize etmek mümkün hale gelir. Bıçak sterilize makinesi ile insan sağlığı için tehdit oluşturacak mikroorganizmalar kısa süre içerisinde ortadan kaldırılır. Aynı zamanda bu işlem sırasında herhangi bir kimyasal kullanılmaz. UVC ışınları ile yapılan işlem katkısız olması yönüyle klasik temizlik süreçlerinden ayrılır.

Bıçak Steril Dolabı Ne İşe Yarar?

Steril bıçak dolabı; özellikle restoran, kafe ve yemekhane işletmeleri tarafından kullanılmalıdır. Bu işletmeler kurumsal kimliklerini korumak adına ve yasal zorunlulukları sağlamak için hijyene azami seviyede dikkat etmek zorundadır. Yüzlerce bıçak, yıkama esnasında yeterli hijyene ulaşamayabilir. Aynı zamanda kullanılan deterjanlara bağlı olarak bıçakların üzerinde lekeler oluşur. Bıçak sterilizatör dolabı hem servis ekipmanları hem de hazırlık aşamalarında kullanılan ekipmanlar için en sağlıklı çözümleri sunar. Et doğrama, döner bıçağı gibi ürünlerle de kullanılabilen dolaplar mutfakların vazgeçilmezidir.

Bıçak Steril Dolabı Çeşitleri Nelerdir?

En çok tercih edilen ürünlerden biri Atalay sterilizatördür. Bu ürün, 20 bıçaklık kapasitesi ile aynı anda çok sayıda gereç için işlem yapar. Empero bıçak sterilizatörü ise kendine has özellikleri ile ön plana çıkar:

  • Zaman ayarlı bu üründe kısa ya da uzun süreli programlama yapılabilir. (0-120 dk)
  • Renkli kapak tasarımına sahiptir. Gövdesi paslanmaz çeliktir.
  • 10 veya 20 adet kapasiteli modelleri vardır.

 

Farklı markalara ait sterilizatörlerin yanı sıra döner pişirme makineleri gibi ürünleri de Cafe Mutfak güvencesiyle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda elektrikli krep pişirme makinesi, profesyonel fritöz, elektrikli çorba kazanı gibi endüstriyel mutfak ürünlerini de sitemizde inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Bıçak Steril Dolabı Fiyatları Ne Kadardır?

Bıçak steril dolabı fiyatları için en uygun seçenekler, Cafe Mutfak tarafından sunulur. Uygun fiyat avantajından yararlanarak istediğiniz kapasiteye sahip ürünü kolayca satın alabilirsiniz. Bıçak sterilizasyon dolabı fiyatı marka ve modele göre değişir. Sonradan model yenilemek zorunda kalmamak için iş hacminize en uygun olan ürünü satın almalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.