x
Sıralama seçin
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Benmari Yemek Isıtıcı Modelleri

Endüstriyel mutfaklarda her gün yüzlerce yemek aynı anda hazırlanıp servis edilir. Bu süreçte işlerin sorunsuz yürümesi, sadece profesyonel mutfak ekipmanları kullanımı ile mümkündür. Özellikle sıcak yemek servisinin sağlanması için en kaliteli ekipmanlar kullanılmalıdır. Bu süreçte en çok benmari ısıtıcı modelleri tercih edilir. Hem sıvı hem de katı yiyecekleri aynı anda ısıtan bu ürünler, servis sürecini de kolaylaştırır. Benmari yemek ısıtıcı ile her yemek uzun süre sıcak kalır ve en soğuk ortamlarda bile sıcaklığını korumaya devam eder. Böylece müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, kurumsal kimliğinize yakışır şekilde hizmetlerinizi sürdürebilirsiniz. Aynı zamanda personelleriniz de tekrar tekrar ocak çalıştırmak zorunda kalmadan doğrudan ısıtıcı içerisinden servisleri yapabilir.

Benmari Isıtıcılar Nasıl Çalışır?

Lokanta yemek ısıtıcı, benmari usulü bir çalışma prensibine sahiptir. Bu sayede yanma ya da çok pişme gibi sorunlar yaşanmaz. Sıcaklık her zaman belirli bir seviyede kalır. Yemek ısıtıcı benmari sistemine sahip ürünler; tekli, ikili, dörtlü ya da beşli olarak satışa sunulur. Tekli ürünler, sıvı gıdaları ya da fast food yiyecekleri ısıtmak için farklı modellerde üretilir. Set halinde olan ürünler ise aynı anda hem sıvı gıdaları hem de katı gıdaları barındırabilir. Remta B21 5'li Set Üstü Benmari Elektrikli, Cafe Mutfak’ın size sunduğu üstün özelliklere sahip ürünlerden biridir:

  • Sulu benmari ısıtma sistemi ile dengeli bir ısı sağlar.
  • Termostat kontrol sistemi vardır.
  • Kapları paslanmaz bir yapıya sahiptir.
  • Hijyenik yapısının yanı sıra güvenli ve uzun ömürlü kullanım olanağı sunar.

 

Benmari Isıtıcılar Nereden Satın Alınır?

Benmari ısıtıcı fiyatları marka ve model özelinde değişiklik gösterir. Cafe Mutfak, size sunduğu uygun fiyat seçenekleri sayesinde istediğiniz modele sahip olmanızı kolaylaştırır. Profesyonel mutfak gereçleri ile sizi buluşturan Cafe Mutfak, endüstriyel pişiriciler kategorisinde yer alan tüm ekipmanlar için en doğru adrestir. Satın aldığınız tüm ekipmanlarının kaliteli yapıda olması ve teknik destek anlamında da size gerekli yardımın sunulması, alışverişinizi son derece avantajlı hale getirir. Hemen siparişinizi vererek ihtiyacınız olan ürünlere kısa sürede sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.