x
Sıralama seçin
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Bardak Yıkama Makineleri

Bardak bulaşık makinesi; içecek tüketiminin fazla olduğu restoranlar, yemekhaneler, catering firmaları tarafından kullanılabilecek özelliklere sahiptir. Endüstriyel bardak yıkama makinesi modelleri kapasite yönüyle birbirinden farklıdır. Genişlikleri de birbirinden farklı olan bu ürünler arasından mevcut alanınıza uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Sanayi tipi bardak yıkama makinesi genellikle paslanmaz çelik malzemeden üretilir. Böylece suyun yol açtığı etkilere karşı uzun yıllar dayanıklılık gösterir. Bazı bardak yıkayıcı modellerinde parlatıcı pompası da bulunduğundan parlatma işlemi için zaman harcanmasına gerek kalmaz.

Endüstriyel Bardak Yıkama Makinesi Özellikleri Nelerdir?

Saatte 30 sepet yıkama kapasiteli Fagor bardak yıkama makinesi modellerinde göze çarpan özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Maksimum 27 cm çapında tabak yıkayabilme
  • 120 saniyelik program süresi
  • 15 litrelik tank kapasitesi
  • 350×350 mm sepet ölçüsü

Bardak için bulaşık makinesinden beklenen temel özellik, temiz bir şekilde yıkama yapabilmesidir. Yüzeyi kirlerle ya da su kalıntıları ile dolu olan bardaklar, müşterileriniz nezdinde bir memnuniyetsizliğe sebep olur.

Bardak yıkamak için bulaşık makinesi satın alırken Cafe Mutfak’ı tercih ettiğiniz takdirde istediğiniz tüm özellikleri taşıyan bir ürüne ya da birden fazla ürüne sahip olabilirsiniz. Siz de bar tipi bardak yıkama makinesi ve farklı modelleri, Cafe Mutfak’ın cazip online alışveriş fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz. Özel tekliflerimiz ve indirim olanaklarımız için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Endüstriyel Bardak Yıkama Makinesi Markaları Nelerdir?

Profesyonel mutfak ekipmanları alanında pek çok ürünle karşınıza çıkan Empero bardak yıkama makinesi modelleriyle de son derece popüler bir markadır. Markanın 220 voltluk bardak için bulaşık makinesi şu özelliklere sahiptir:

  • Farklı programlama fonksiyonlarından yararlanarak 90, 120 ve 180 saniyelik yıkama yapılabilir.
  • Su ve deterjanı son derece tasarruflu bir şekilde tüketir.
  • Parlatıcı ve drenaj pompasına sahiptir.
  • Sepet ölçüleri 400x400 mm şeklindedir.
  • Saatte 1000 bardak yıkama kapasitesine sahiptir.

İnoksan bardak yıkama makinesi, 600-800 bardaklık kapasitesiyle büyük işletmelerin ihtiyacına uygun bir üründür. Bu bardak yıkama makinesinde sesli uyarı sistemi ve ekran uyarı sistemi bulunur. Bulaşık makineleri ve ekipmanları ihtiyaçlarınızda Classeq, Smeg gibi markalara da yönelebilirsiniz. Classeq bardak yıkayan bulaşık makinesi, akıllı yazılım sistemine sahiptir. Bu sayede makineyi takip altında tutmak son derece kolaylaşır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.