x

Sıralama seçin
Toplam 56 ürün görüntüleniyor.

Profesyonel Bar Blenderları

Profesyonel bar blender çeşitleri; kafe, bar ve restoran gibi işletmelerde soğuk içecekler hazırlamak, buz kırmak gibi farklı amaçlarla kullanılır. Profesyonel bar blender kullanımı sırasında, güçlü meyveler parçalanacak ya da buz kırılacaksa sağlam bıçak yapısına sahip ürünler tercih edilmelidir. Yeterli sağlamlıkta olmayan bıçaklar kolaylıkla kırılabilir. Bar blender çeşitlerinin gövde yapısının da dayanıklı olması önemlidir. Bu tarz içecek ekipman ve makineleri belirli aralıklarla çalıştırılarak motorun aşırı ısınması önlenmelidir. Günümüzde sessiz bar blenderleri mevcuttur. İşletmenizin kapasitesine göre çeşitli marka ve modellerde bar blenderleri mevcuttur. 

Bar Blenderları Ne İşe Yarar?

Buz kırma özelliği olan blender çeşitleri; birbirinden farklı içecekler, kokteyller hazırlama noktasında son derece elverişlidir. Kompakt ebatlara sahip ve ergonomik tasarımlı ürünler, kolay ve sarsıntısız bir şekilde çalışır. Sessiz çalışan blender modellerinin haznelerinde hazırlanan içecekler, son derece kolay bir şekilde bardaklara servis edilir. Bu sayede içecek hazırlamakla görevli kişiler çok fazla vakit kaybetmeden en özel tatlara ulaşabilir.

Profesyonel buz kırıcı blender sahibi olmak, uzun ömürlü bir kullanım için de doğru bir seçimdir. Sık sık arızalanan blenderlar, ciddi iş kayıplarına ve menünüzde görünen içecekleri servis edememenize ve kazanç kaybınıza yol açar. Bu nedenle CafeMutfak’tan doğrudan profesyonel kullanım için üretilen blenderları satın alabilirsiniz. Buz kıran blender çeşitlerine ücretsiz iade, değişim ve 12 takside kadar varan ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. En uygun bar blender modeline karar vermek için hemen bizimle iletişime geçerek sizin için en doğru blenderi beraber seçebiliriz.

Bar Blenderları Markaları Nelerdir?

Endüstriyel bar blender markaları arasında KefŞenox, Vitamix, JP, Bionco Di Puro, Ceado, Santos, Remta, Myco ve Portabianco yer alır. Profesyonel bar blender markaları farklı kapasitelere sahip olarak üretilir. Örneğin; Santos bar blender No:62 size sessiz bir çalışma sağlar. Dünyanın en iyileri arasında gösterilen Vitamix bar blenderi ise ürünlerimiz arasındaki en iyilerdendir. Günümüzde bir çok kurumsal firma tarafından tercih edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.