x
İnoksan ürünlerinde sepete ek %5 indirim
Sıralama seçin
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Endüstriyel Bar Blenderları

Profesyonel bar blender çeşitleri; kafe, bar ve restoran gibi işletmelerde soğuk içecekler hazırlamak, buz kırmak gibi farklı amaçlarla kullanılır. Sanayi tipi bar blender kullanımı sırasında, güçlü meyveler parçalanacak ya da buz kırılacaksa sağlam bıçak yapısına sahip ürünler tercih edilmelidir. Yeterli sağlamlıkta olmayan bıçaklar kolaylıkla kırılabilir. Bar blender çeşitlerinin gövde yapısının da dayanıklı olması önemlidir. Bu tarz içecek ekipman ve makineleri belirli aralıklarla çalıştırılarak motorun aşırı ısınması önlenmelidir.

Bar Blenderları Ne İşe Yarar?

Buz kırma özelliği olan blender çeşitleri; birbirinden farklı içecekler, kokteyller hazırlama noktasında son derece elverişlidir. Kompakt ebatlara sahip ve ergonomik tasarımlı ürünler, kolay ve sarsıntısız bir şekilde çalışır. Sessiz çalışan blender modellerinin haznelerinde hazırlanan içecekler, son derece kolay bir şekilde bardaklara servis edilir. Bu sayede içecek hazırlamakla görevli kişiler çok fazla vakit kaybetmeden en özel tatlara ulaşabilir.

Profesyonel buz kırıcı blender sahibi olmak, uzun ömürlü bir kullanım için de doğru bir seçimdir. Sık sık arızalanan blenderlar, ciddi iş kayıplarına ve menünüzde görünen içecekleri servis edememenize yol açar. Bu nedenle Cafe Mutfak’tan doğrudan profesyonel kullanım için üretilen blenderları satın alabilirsiniz. Buz kıran blender çeşitlerine ücretsiz iade, değişim ve 12 takside kadar varan ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz. En uygun bar blender modeline karar vermek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Bar Blenderları Markaları Nelerdir?

Endüstriyel bar blender markaları arasında Şenox, Vitamix, JP, Bionco Di Puro, Ceado, Santos, Remta ve Portabianco yer alır. Profesyonel bar blender markaları farklı kapasitelere sahip olarak üretilir. Örneğin; Santos bar blender No:62 size şu özellikleri sunar:

  • 4 litrelik hazne
  • 30 ön program hafızası
  • Uzun ömürlü, sessiz ve tasarruf sağlayan motor
  • Dondurulmuş ürünleri parçalama
  • 6 adet program tuşu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.