x
Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Meyve Suyu ve Ayran Soğutucu Çeşitleri

Endüstriyel mutfaklar için gerekli olan, özellikle sıcak havalarda, kalabalık ve seri servis gerektiren alanlarda, meyve suyu ve limonata soğutucusu, ayran soğutucu, şerbet soğutucu gibi elzem olan malzemeler vardır. Servis sürecini kolaylaştıran, içecekleri olması gereken serinlikte ve lezzette sunma fırsatı sağlayan soğuk içecek makinesi kategorisinde, profesyonel makinelere, uygun fiyatlarla Cafe Mutfak sayesinde ulaşabilirsiniz.

Soğuk İçecek Makineleri Nelerdir?

Genellikle havaların ısınması ile kullanıma başlanan soğuk içecek makinesi, işletmelerin olmazsa olmazı olan makinelerdir ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Cafe Mutfak çatısı altında, özellikle endüstriyel çalışma alanlarında kullanacağınız, kapsamlı ve performansı yüksek soğuk içecek makinelerini inceleyebilirsiniz.

Pek çok markanın, farklı içecekler için ürettiği, özellikle sıcak havalarda tercih edilen soğuk içecek makineleri nelerdir, ne için tercih edilir?

Soğuk içecek makineleri, içeceği soğuk servis edebilmek adına kullanılan makinelerdir. Bu makineler, içeceği son damlasına kadar aynı soğuklukta servis edebilir ve içeceğin tazeliğini korur. Cafe Mutfak’ın soğuk içecek makinesi çeşitleri alanında, köpüklü ayran makinesi, meyve suyu soğutucu makinesi, limonata soğutucuları, şerbet ve ayran soğutucu, limonata sebili soğutuculu özelikte meşrubat makinesi gibi makineleri saymak mümkündür.

Cafe Mutfak Soğuk İçecekleri Makinelerinden Hangilerini Tercih Edebilirsiniz?

Farklı markalara ait soğuk içecek makinelerinde, nitelikleri ve performans kalitesi gibi önemli özellikler sunan Cafe Mutfak, Emper ve Remta markalar gibi tercih ettiğinize memnun kalacağınız makineleri sizlerle buluşturmaktadır. Bu makinelerin, işlevselliği ve uzun ömürlü kullanıma olanak sağlayan özellikleri dikkate alınarak işletmenizin ihtiyacı olan soğutucu makineleri tercih edebilirsiniz. Ayran soğutucuları, limonata soğutucuları, şerbet makineleri gibi işletmelerin ihtiyacı olan tüm içecek makinelerine Cafe Mutfak güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Bu makineler içinde Empero köpüklü ayran makinesi, Empero şerbet ve ayran makinesi, Remta limonata makinesi, Remta meyve suyu soğutucu gibi makineleri tercih edebilirsiniz. Meşrubat soğutucu makineler, kapasite ve hazne sayısı ile tekli, ikili, üçlü olarak fark göstermektedir. Bu markalar ve seçenekler arasından, size ve işletmelerinize uygun ve ihtiyacınızı karşılayacak olan modeli tercih ederek siz de müşterilerinize her daim soğuk içecekler servis edebilirsiniz.

Cafe Mutfak Soğuk İçecek Makinelerinin Özellikleri Nelerdir?

Cafe Mutfak, soğuk içecek makinesi kategorisinde yer alan Empero soğuk içecek makineleri özellikleri şunlardır:

 • 200 watt yüksekliğindedir.
 • 40 litre kapasite ile işlev görür.
 • Kazan temizlik ve tahliye vanası mevcuttur.
 • Bardak doldurma musluğu ve alt süzgeci mevcuttur.
 • Köpüklü ve köpüksüz ayran doldurma seçeneği ile müşterinin isteğine göre tercih sunmaktadır.
 • İç aydınlatma özelliği mevcuttur.
 • Tabandan soğutma sistemi ile tüm haznenin eşit derecede soğutulmasını sağlayan özelliğe sahiptir. Bu sayede haznenin alt kısmı da üst kısmı da eşit derecede soğutulur ve kaliteli servis imkânı sunar.
 • Dijital termostat ve soğutma sistemi sayesinde %15 enerji tasarrufu sağlamaktadır.
 • Geniş musluk hortumu mevcuttur.
 • Kolay temizlenebilen parçalara sahiptirler.


Bu ve bunun gibi özelliklere sahip olarak tasarlanmış Empero makineler güvenle tercih edebileceğiniz makineler arasındadır.


Tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınız bu soğutucu makineler için diğer bir seçeneğiniz de Remta meyve suyu soğutucu makinelerdir. Limonata, ayran ve meyve suyu gibi çeşitli içecekleri soğuk servis edebileceğiniz soğuk içecek makinelerinin özelliklerini sıralayacak olursak;

 • Hijyen sağlayan polikarbon hazneye sahiptirler.
 • Paslanmaz çelik yan ve ön saclar mevcuttur.
 • Yeni sistem musluk özelliği vardır.
 • Sessiz redaktör motoru ve elektromanyetik pompa mevcuttur.
 • Ayran ve meyve suyu için kolay soğutma özelliğine sahiptir.
 • Sessiz, güçlü, dayanıklı kompresör mevcuttur.
 • Kolay temizlenebilme özelliği sayesinde pratik ve hijyendir.
 • Ayran makinelerinde paslanmaz gövde mevcuttur.
 • Paslanmaz iç kazan özelliği vardır.
 • Üstün soğutma performans sergiler.

İçecek Soğutucuları Hazneleri Kaç Litredir?

Cafe Mutfak çatısı altında tercih edebileceğiniz içecek soğutucuları farklı litre ölçülerindeki haznelere sahiptir. Empero, köpüklü ayran soğutucular hazne olarak 40 lt kapasiteye sahipken, şerbet ve ayran makineleri 19 lt kapasite ile hizmet vermektedir.

Remta köpüklü ayran soğutucuları ise 40 litre, 21 litre, 16, 11 ve 7 litre olmak üzere farklı kapasiteli makinelerle çeşitlendirilmiştir. Ayrıca Remta şerbet ve ayran makineleri tekli hazneler olarak tasarlanmakla beraber, ikili ve üçlü olarak da tercihlerde bulunabileceğiniz makinelerdir. Şerbet, ayran, meyve suyu gibi içeceklerin hazırlanması, soğutulması ve lezzetli olması gereken soğukluk derecesinde servis edilebilmesi için güvenle tercih edebileceğiniz bu makineler, enerji tasarrufu açısından da oldukça ekonomik makinelerdir.

İçecek Hazırlamak İçin Gerekli Malzemeler Nelerdir?

Profesyonel mutfaklar için gerekli olan tüm bu meyve suyu, şerbet ve ayran makineleri ile beraber, tamamlayıcı olarak tercih edilmesi gereken farklı makineler de mevcuttur. Tamamlayıcı makineler olan bu araç gereçler arasından bar blender makineleri, gürültü önleme özellikli bar blender makineleri, buz kırma özelliğine sahip blenderi makinelerini tercih edebilirsiniz. Katı meyve püresi,  katı meyve sıkacağı, farklı kapasitelere sahip granül buz makineleri, otomatik özellikli nar sıkma makinesi, portakal sıkma makinesi, iki kapılı şişe soğutucular gibi ek gereksinimlerle de servislerinizi daha kaliteli ve lezzeti sunabilirsiniz.

Katı meyve sıkacağı olarak, Juice master, Robot coupe ultra ya da Santos katı meyve sıkacağı tercih edebilirsiniz. Blenderi makinelerinde Remta, Şenox, Santos, Ceado ve Jp gibi isimler arasından tercihlerde bulunabilirsiniz.

Soğuk İçecek Makinesi Fiyatları Nelerdir?

Endüstriyel mutfaklar için gerekli olan, çay ve kahve makineleri, meyve suyu soğutucuları, ayran makineleri, meye sıkacağı makineleri, temizleyici aparatlar gibi pek çok araç gerece, ulaşabileceğiniz Cafe Mutfak, sunduğu makine ve aparatların kalitesi ile elde edeceğiniz performansı fazlasıyla karşılamaktadır. İstenilen ve yüksek performans, uzun ömürlü kullanıma olanak sağlayan mekanizma ve malzeme kalitesi gibi pek çok artı özelliğinin yanında fiyat olarak da bütçenizi zorlamayan bir çizgide seyir etmektedir. Uygun ve cazip fiyatlar, kolaylayıcı ödeme seçenekleri, garanti dâhilinde alışveriş imkânı ile Cafe Mutfak, işletmeleriniz için en kaliteli ürünleri sizlere sunmaktadır.

Siz de işletmelerinizde kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla edinmek istiyorsanız, Cafe Mutfak, soğuk içecek makineleri ve tamamlayıcı ürünleri mutlaka incelemelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.